ładowanie...

Transfery

Dla wygodnej podróży z lotniska do hotelu lub w drugą stronę możesz zamówić indywidualny lub grupowy transfer.

Jeśli lecisz czarterowym lotem, grupowy transfer automatycznie jest wliczony w pakiet usług, natomiast w przypadku lotów regularnych nie ma grupowego transferu.

Podczas zamawiania grupowego transferu zostaniesz odebrany przez pracownika ANEX Tour z tabliczką na lotnisku i odprowadzony do autobusu, który będzie dowozić turystów do wszystkich hoteli w mieście. Istnieje możliwość zamówienia transferu ekspresowego, czyli autobusu, który zatrzymuje się tylko w 2-3 hotelach.

Podczas zamawiania indywidualnego transferu również zostaniesz odebrany przez pracownika ANEX Tour i odprowadzony do samochodu osobowego lub vana (w zależności od liczby turystów w grupie). Ten rodzaj transferu jedzie bezpośrednio do twojego hotelu bez zbędnych przystanków.

Dla małych turystów konieczne jest osobne zamówienie fotelika dziecięcego. Jest on udostępniany za dodatkową opłatą. W niektórych krajach fotelik dziecięcy jest obowiązkowy zgodnie z prawem, a w przypadku jego nieprzestrzegania będzie naliczana kara. Kierowca ma prawo odmówić transferu, jeśli turyści wcześniej nie zamówili fotelika dziecięcego.