ładowanie...

  Mermaid Hotel & Club

  4

  Odnowiony w 2016 roku


  Na terenie hotelu: restauracja, bary (3), pralnia (płatna), baseny odkryte(2)


  Obecnie brak na stanie

   Położenie

   ok. 4 km od centrum miejscowości KALUTARA, najbliższe sklepy i restauracje ok. 650 m od hotelu, ok. 44 km od stolicy Sri Lanki - Sri Dźajawardanapura Kotte; ok. 80 km od lotniska w Kolombo


   Internet

   • Wi-Fi w częściach wspólnych bezpłatne


   Plaża

   Waksaduwa, publiczna, piaszczysta, szeroka, bezpośrednio przy hotelu, bez serwisu plażowego


   Zakwaterowanie

   Zlokalizowane w 2 budynkach:
   • 2 budynki (liczba pięter: 2)
   Typy pokoi:
   • superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 40 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, suszarka, zestaw kosmetyków), TV, minibar (płatny), sejf, zestaw do kawy/herbaty; balkon lub taras (stolik i krzesełka)

   • superior z widokiem na morze: 2-os., ok. 33 m², wyposażenie jak w pokoju superior, szlafroki i ręczniki w łazience; balkon lub taras (stolik i krzesełka), widok na morze; pokój superior z widokiem na morze za dopłatą; pokój jednoosobowy na zapytanie.
   Uwagi

   *** Powyższe materiały mają charakter informacyjny oraz poglądowy oferty hotelu. Szczegółowy program wyżywienia oraz wykaz usług dostępny jest na miejscu podczas zakwaterowania. Podane godziny i forma serwowania posiłków oraz funkcjonowania poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać zmianom, ze względu na sezonowość, siły wyższe lub inne okoliczności.