ładowanie...

O firmie

Anex Tour Poland jest częścią ANEX TOURISM GROUP (ATG). Od ponad 28 lat nasza grupa jest jednym z wiodących organizatorów wyjazdów turystycznych na świecie oraz przykładem stale rozwijającego się biznesu. Początki działalności w Polsce sięgają 2015 roku, kiedy to działaliśmy pod nazwą Orex Travel. Od samego początku starannie selekcjonujemy i sprawdzamy naszą bazę hotelową. Słuchamy potrzeb naszych Klientów a profesjonalny, kochający podróże zespół pracowników dba o najwyższą jakość świadczonych usług. W maju 2023 roku z sukcesem przeprowadziliśmy rebranding z Orex Travel na Anex Tour.
  • Odkrywaj świat z biurem podróży Anex Tour Poland!

   Podróżuj z Anex Tour Poland bez obaw. Oferujemy starannie wyselekcjonowane hotele, dostosowane do różnych potrzeb i budżetów. Niezależnie od tego, czy podróżujesz solo, z rodziną czy w grupie, znajdziesz u nas idealną propozycję. Zaplanuj swoją podróż już dziś i ciesz się niezapomnianymi chwilami z biurem podróży Anex Tour Poland!

  • Przekonaj się, jak wyjątkowe mogą być Twoje podróże z Anex Tour!

   Polska. Współpracujemy z największymi przewoźnikami, a także rzetelnymi firmami ubezpieczeniowymi. Dzięki starannemu doborowi partnerów nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich wakacji

  • Anex Tour Poland - aktualne kierunki podróży

   Organizator wycieczek ANEX Tour jest obecny na polskim rynku od 2017 roku. W tej chwili dla klientów dostępnych jest wiele kierunków, których liczba stale rośnie, a dziś nasi turyści mogą wybrać się do dowolnego otwartego kraju - od słonecznej Turcji po luksusowe Malediwy

  • Opieka Rezydentów w Anex Tour Poland

   Anex Tour Poland priorytetowo zapewnia opiekę Klientów podczas wakacji na miejscu docelowym. Nasi rezydenci są zawsze dostępni, gotowi do udzielenia pomocy i zapewnienia niezbędnego wsparcia w każdej sytuacji.