ładowanie...

O firmie

Anex Tour Poland jest częścią ANEX TOURISM GROUP (ATG). Od ponad 28 lat nasza grupa jest jednym z wiodących organizatorów wyjazdów turystycznych na świecie oraz przykładem stale rozwijającego się biznesu. Początki działalności w Polsce sięgają 2015 roku, kiedy to działaliśmy pod nazwą Orex Travel. Od samego początku starannie selekcjonujemy i sprawdzamy naszą bazę hotelową. Słuchamy potrzeb naszych Klientów a profesjonalny, kochający podróże zespół pracowników dba o najwyższą jakość świadczonych usług. W maju 2023 roku z sukcesem przeprowadziliśmy rebranding z Orex Travel na Anex Tour.
  • Zaplanuj idealną podróż już dziś!

   Polska. Oferujemy wakacje od klasy ekonomicznej do elitarnego poziomu VIP we wszystkich kierunkach. Najszersza oferta naszej bazy hotelowej i rodzajów rekreacji jest stale aktualizowana, a jakość obsługi poprawia się.

   Ogromna liczba hoteli, apartamentów i pensjonatów w najpopularniejszych destynacjach gwarantuje miejsca dla turystów z Polski w dowolnym momencie.

  • Najlepsze linie lotnicze

   Oprócz tego Anex Tour posiada własną linię lotniczą Mavi Gök Airlines. Z Polski latamy z największych lotnisk: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Rzeszowa. Jako pierwszy touroperator w historii oferujemy swoim klientom przeloty w podwyższonej klasie Comfort oraz Biznes – Boeingami 777.

  • Aktualne kierunki

   Nasi Klienci mają ogromny wybór kierunków wakacyjnych – każdego roku liczba destymacji stale rośnie a nasi Klienci mogą wybrać się między innymi do Turcji, Egiptu, Bułgarii, Hiszpanii, Grecji, na Malediwy, Dominikanę a nawet na Sri Lankę.

  • Opieka rezydentów

   Osobiste wsparcie naszych Klientów podczas wakacji na miejscu docelowym to dla Anex Tour Poland sprawa oczywista. Nasi rezydenci są do Twojej dyspozycji i służą pomocą.