loading...
Leć to Golden sands

Wycieczki to Golden sands

 • Bez wizy

Złote Piaski to bułgarski kurort położony na wybrzeżu Morza Czarnego.

  Dojazd własny Golden sands

   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...

  Do zobaczenia in Golden sands

  • Język bułgarski

  Natura

  Są to szerokie piaszczyste plaże, zielone wzgórza i bujna roślinność. Równie komfortowo można tu spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi, jak i samotnie. Miłośników ekologicznego i zdrowego wypoczynku zapraszamy do skorzystania ze źródeł leczniczych, usług ośrodków zdrowia specjalizujących się w terapii borowinowej, roślin leczniczych, wody morskiej i produktów pszczelich.

  Rozrywka

  Na młodych ludzi czekają tu nocne kluby, kasyna i bary. Dla dzieci przygotowano wiele placów zabaw, atrakcji, park wodny Aquapolis, a jeśli to nie wystarczy, można odwiedzić delfinarium i zoo Festa w Warnie lub park wodny Aquamania w sąsiedniej Albenie.

  Miejsca warte odwiedzenia

  Odpoczynek w Złotych Piaskach pozwala dotknąć historii Bułgarii – odwiedź skalny klasztor Aladzha, w którym przez tysiąc lat żyli mnisi-pustelnicy, a obecnie otwarto muzeum. Miłośników ekoturystyki z pewnością zainteresuje tutejszy park narodowy, w którym znajduje się wiele szlaków pieszych i rowerowych o różnym stopniu trudności, a infrastruktura jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych.

  Wycieczka do Złotych Piasków pozwala nie tylko popływać w morzu i opalać się na plaży. Wakacje można urozmaicić wycieczką na malowniczy Przylądek Kaliakra, do ogrodu botanicznego w Bałcziku, do rezydencji rumuńskiej królowej Marii z Edynburga, do kamiennego lasu niedaleko Warny i do Doliny Róż. Koniecznie trzeba docenić wyjątkową architekturę miasta na wzgórzu Wielkie Tyrnowo, a starożytne miasto-półwysep Nesebyr polecane jest miłośnikom tego, co niezwykłe i egzotyczne. Ponadto, odpoczywając w Złotych Piaskach, turyści mogą poczuć ducha wampira w zamku Draculi w Branie w Rumunii.

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...