ładowanie...
Leć to Saint konstantin

Wycieczki to Saint konstantin

 • Bez wizy

Miejscowość wypoczynkowa St. Constantine jest najstarsza w Bułgarii. Znajduje się niedaleko Warny i zajmuje teren starego parku. Przyciąga miłośników eko-wakacji, spokojnej okolicy i osoby starsze.

  Dojazd własny Saint konstantin

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia in Saint konstantin

  • Język bułgarski

  Informacje ogólne

  Tradycyjnie turyści przyjeżdżają tu na wakacje na plaży, które połączone są z leczeniem w źródłach termalnych. Specyfiką miejscowości jest leczniczy mikroklimat i bogactwo rzadkich gatunków drzew, dzięki czemu w szczycie sezonu nie odczuwa się upałów.

  Tutejszy park ma około 200 lat i tworzy niepowtarzalną atmosferę. Rosną tu platany, sosny, tulipany oraz lipy i figi nietypowe dla tego obszaru.

  Miejscowość St. Constantine jest niewielka. Znajduje się tu około 30 hoteli o różnych kategoriach oraz są wille do wynajęcia.

  Plaże

  W St. Constantine  wszystkie plaże są piaszczyste, z szeroką linią brzegową. Wejście do wody jest łagodne. Płytka woda zajmuje kilka metrów oraz dobrze się nagrzewa przez co jest idealna dla dzieci.

  Na plażach znajdują się pomosty, baseny z wodą mineralną i morską, zjeżdżalnie wodne oraz dyskoteki.

  Zabiegi lecznicze

  Wypoczynek w St. Constantine dla wielu staje się połączeniem biznesu z przyjemnością - morzem i leczeniem. Centrum balneologiczne działa w oparciu o lokalne źródła mineralne, oferując wypoczynek w basenach wewnętrznych i zewnętrznych z wodą o różnej temperaturze, szeroką gamę usług - terapię borowinową, refleksologię, talasoterapię, masaże, leczenie produktami pszczelimi i wiele innych.

  Specjaliści wybierają program dla każdej osoby, w zależności od jej chorób i celów. Na przykład niektórzy chcą się wyleczyć, inni chcą przejść kurację przeciwstarzeniową i antystresową.

  Rozrywka

  Miasto posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę sportową. Można grać w tenisa, golfa, jeździć konno lub wypożyczyć rower na przejażdżkę po parku. Popularne są wycieczki na jachtach i łodziach. Place zabaw są otwarte dla dzieci.

  Pomimo tego, że miejscowość sprzyja wyważonemu wypoczynkowi, nad brzegiem morza znajdują się kluby, dyskoteki i kasyna dla hazardzistów.

  St. Constantine przyciąga malowniczym wybrzeżem ze skałami, zatokami i przytulnymi zatoczkami, w których można odpocząć w samotności, nurkować lub łowić ryby.

  Z zabytków miasta warto zwrócić uwagę na rezydencję rządu Evksinogradu w stylu barokowym. To luksusowa rezydencja z fontannami, ogrodem i schodami prowadzącymi do morza.

  Miłośnicy przyrody mogą podziwiać wspaniałość Doliny Róż i Kamiennego Lasu, odwiedzić największe jezioro w kraju - Warnę i sfotografować niezwykłe kształtem i kolorem skały Chudnite na brzegach rzeki.

  Gdzie warto się wybrać?

  Warto zobaczyć:

  • Klasztor Rila
  • Skalny Klasztor Aladzha
  • Starożytną Fortece Serdika
  • Średniowieczny Nessebar
  • Ufortyfikowane miasto Veliko Tarnovo

  Z dziećmi warto odwiedzić zoo, delfinarium i akwarium Warny, park wodny Aqua Paradise czy Aqua Planet.

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...