loading...
Leć to Sahl hasheesh

Wycieczki to Sahl hasheesh

 • Potrzebujesz wizy

Sahl Hasheesh w Egipcie od samego początku było pomyślane jako miejsce wypoczynku VIP. Przeznaczone jest dla tych, którzy pragną wypocząć w atmosferze luksusu i komfortu, przebywając w zamkniętej od obcych przestrzeni, gdzie dostępna jest różnorodna rozrywka - od złotych piaszczystych plaż po butiki.

  Dojazd własny Sahl hasheesh

   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...

  Do zobaczenia in Sahl hasheesh

  • Funt Egipski
  • Język arabski

  Informacje ogólne

  Znalezienie Sahl Hasheesh na mapie jest łatwe. Znajduje się na wybrzeżu Morza Czerwonego, w malowniczej okolicy z nienaruszoną przyrodą, około 20 km od międzynarodowego lotniska w Hurghadzie. 12-kilometrowa strefa przybrzeżna miejscowości jest zbudowana w taki sposób, aby zachować piękno naturalnego krajobrazu. Śnieżnobiałe budynki hoteli i willi w stylu orientalnym zajmują nie więcej niż 14% terytorium, a reszta jest zarezerwowana dla kanałów, gajów palmowych, lagun, fontann i pól golfowych. Zdecydowana większość kompleksów hotelowych w tej miejscowości to kompleksy pięciogwiazdkowe, z ogromnymi odkrytymi basenami i prywatnymi plażami. Do najlepszych hoteli 5-gwiazdkowych w Sahl Hasheesh odpowiednich na wycieczki z dziećmi należy Tropitel z własnym parkiem wodnym, Baron Palace, The Oberoi i Premier Le Reve, a hotel Sunrise Romance jest przeznaczony tylko dla dorosłych.

  Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze wycieczki do Sahl Hasheesh cieszą się dużym zainteresowaniem różnych kategorii turystów: młodych par, rodzin z dziećmi, golfistów i miłośników nurkowania. Znajdują się tu spa, niezliczone restauracje z kuchnią arabską, europejską i azjatycką, kluby dla dzieci, ekskluzywne butiki, kina, bary i kluby nocne.

  Klimat

  Pogoda w Sahl Hasheesh cieszy się słonecznymi dniami zarówno zimą, jak i latem. W stosunkowo chłodnych miesiącach (grudzień-marzec) temperatura wody w zatoce Sahl Hasheesh wynosi + 21-22 C, powietrza + 21-24 C. Przez resztę czasu powietrze ogrzewa się do + 25-31 C, a wody do + 24-28 C.

  Rozrywka

  Przestronne, niezatłoczone plaże tej miejscowości charakteryzują się nienaganną czystością, drobnym piaskiem, wspaniałym widokiem na morze, obecnością leżaków, parasoli i innej infrastruktury, a także bardzo łagodnym wejściem do wody, szczególnie wygodnym dla młodych turystów. Wśród atrakcji plażowych warto zwrócić uwagę na rejsy łodziami z przezroczystym dnem, co pozwala podziwiać koralowce i innych mieszkańców głębin morskich. Miłośnicy nurkowania również przeżyją żywe wrażenia w miejscowości Sahl Hasheesh - zobaczą ruiny starożytnego miasta Izyda i koralową wyspę.

  Po odpoczynku na plaży turyści mogą:

  • grać w golfa, jeździć konno i na wielbłądach
  • wybrać się z dziećmi do jednego z aquaparków
  • wybrać się na spacer alejką wzdłuż Sahl Hasheesh do Piazza, słynącego z kolorowych fontann, podziwiać zapierające dech w piersiach panoramy z platformy Belvedere, zobaczyć kopię starożytnej świątyni w Edfu i inne atrakcje
  • wybrać się na wycieczki z Sahl Hasheesh do Luksoru, Aleksandrii lub Gizy
  • skorzystać z zabiegów upiększających i odnowy biologicznej w spa
  • zrobić zakupy w butikach na nabrzeżu lub rozkoszować się smakiem jedzenia w restauracjach i kawiarniach
  loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...