ładowanie...
Znajdź opcji to Sharm el sheikh

Wycieczki to Sharm el sheikh

 • Potrzebujesz wizy

Wycieczki do Sharm el-Sheikh będą szczególnie interesujące dla miłośników nurkowania i wakacji na plaży.

  Dojazd własny Sharm el sheikh

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia in Sharm el sheikh

  • Funt Egipski
  • Język arabski

  Nurkowanie

  Największą atrakcją lokalnego wybrzeża są rafy koralowe odpowiednie dla linii brzegowej, dzięki czemu snorkeling i nurkowanie można uprawiać w dowolnym miejscu. Na nurkowanie turyści często zabierani są do Rezerwatu Przyrody Ras Mohammed. Można tu zobaczyć kolorowe koralowce, barakudy, wargacze napoleońskie, płaszczki, mureny, a także miejsca z zatopionymi statkami i samolotami.

  Dla dzieci

  Rekreacja w Sharm el-Sheikh ma swoją własną charakterystykę. Tylko kilka plaż ma bezpośredni dostęp do wody z brzegu. Reszta ma wejście do wody z pomostu. Ale wakacje z dziećmi są bezpieczne – na plażach przygotowano dla nich wydzielone kąpieliska, a także dmuchane baseny i atrakcje. W hotelach znajdują się mini kluby, baseny i place zabaw. Pracują tam także animatorzy. Na zewnątrz hotelu można odwiedzić park wodny i delfinarium z parkiem rozrywki Fun Town.

  Co warto zobaczyć?

  Wakacje w Sharm el-Sheikh to gwarancja odpoczynku, który nie ogranicza się tylko do plaży i morza. W mieście warto odwiedzić Muzeum Papirusów i Muzeum Tutenchamona oraz zobaczyć meczet El Mustafa.

  Kupując wycieczkę do Sharm el-Sheikh, można liczyć na tętniące życie nocne, które przyciąga głównie młodych ludzi. W mieście znajduje się wiele dyskotek, m.in. słynna Le Pacha i Hard Rock Cafe. Warto zajrzeć do kompleksu rozrywkowego Soho Square, gdzie oprócz dyskoteki znajduje się lodowisko, bar lodowy i duża ilość sklepów.

  Wycieczki

  Wielbicielom wypoczynku na świeżym powietrzu spodoba się wycieczka do Ras Mohammed z dżunglami namorzynowymi na lądzie i dżunglami koralowymi pod wodą. Koniecznie trzeba też zobaczyć piramidy w Gizie, wybrać się na kolację z Beduinami, pojeździć na quadach lub na wielbłądach po pustyni.

  Dzięki temu, że ceny wycieczek do Sharm el-Sheikh są przystępne, kierunek ten jest jednym z najpopularniejszych wśród turystów.

   

  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...