ładowanie...
Leć to Male

Wycieczki to Male

 • Bez wizy

Male jest bardzo popularnym miejscem podróży. Atol składa się z kilkudziesięciu wysp, między którymi kursują jachty, łodzie, skutery i kajaki. Ludzie przyjeżdżają tu dla relaksu z dala od gwaru, aby odpocząć. Celebrują miesiąc miodowy czy organizują ceremonie ślubne.

  Dojazd własny Male

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia in Male

  • Język malediwski

  Co warto zobaczyć?

  Na północy Male znajduje się stolica kraju - kurort Male. Jest to małe miasto, o szerokości zaledwie 2 km, obejmujące całą wyspę. Jego zabytki można zobaczyć w ciągu kilku godzin. Jeśli na większości wysp Malediwówprzeznaczonych do wypoczynku główną atrakcją są przytulne bungalowy, plaże i egzotyczna roślinność, to tutaj w Male jest prawdziwe centrum biznesowe z biurami, bankami, sklepami i molo. 

  Co dokładnie musisz odwiedzić:

  • Pałac Muliage;
  • Muzeum Narodowe;
  • Park Jumuri-Maidan;
  • Kaplica Medu Ziyarat;
  • grobowiec bohatera M. Takurufana;
  • Stary Meczet Piątkowy z grobowcami członków rodziny królewskiej.
  • wizyta na targu rybnym, gdzie można poznać lokalne smaki, ponieważ rybołówstwo było głównym zajęciem miejscowej ludności przez wiele stuleci.

  Rozrywka

  Przebyając w Male warto udać się na wycieczki łodzią na sąsiednie wyspy. Wiele z nich jest zamieszkanych tylko przez miejscowych a inne są niezamieszkane, co stanowi dodatkową atrakcję. Na przykład zakochane pary przyjeżdżają tutaj, aby pobyć sam na sam z naturą.
  Wycieczki w Male kupują miłośnicy nurkowania, surfingu, podwodnego wędkarstwa i podwodnego fotografowania. W samym Male jest tylko jedna plaża, na której odbywają się karnawały, festiwale i lokalne imprezy.  
  Tutaj można odpocząć  na tle malowniczych morskich krajobrazów, różnorodnej morskiej fauny i flory, raf koralowych i najczystszej wody. Prawie każdy hotel posiada spa z ofertą zabiegów leczniczych i odmładzających. Turyści mają możliwość wynajęcia jachtu, wyboru i zamówienia dowolnego rodzaju rozrywki wodnej.Zaledwie tylko kilka hoteli posiada własne dyskoteki, poza tym nie ma zbyt wielu klubów nocnych na wyspie.

   

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...