ładowanie...
Leć to Can Pastilla

Wycieczki to Can Pastilla

 • Bez wizy

Can Pastilla to miasteczko w południowo-wschodniej części wyspy. Istnieje tu doskonała infrastruktura, która może zadowolić najbardziej wymagającego turystę. Na wypoczynek przyjeżdżają rodziny i młodzież. Jesień to najlepszy czas dla osób starszych.

  Dojazd własny Can Pastilla

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia in Can Pastilla

  • Hiszpania
  • Język hiszpański

  Gdzie się zatrzymać?

  Miejscowość jest mała. Hoteli jest zaledwie kilkadziesiąt, a wszystkie położone są blisko morza. Hotele są przeznaczone dla różnych budżetów wczasowiczów. Można wybrać luksusowe hotele pięciogwiazdkowe lub skromne hotele bez kategorii.

  Plaża

  W Can Pastilla na Majorce jest tylko jedna plaża. Rozciąga się ona wzdłuż morza na długości 4 km. Plaża jest piaszczysta. Wejście do wody jest łagodne a strefa płytkiej wody niewielka. Nie stanowi to jednak problemu, gdyż większość hoteli posiada baseny odkryte.

  Plaże są publiczne, ale istnieją obszary zarezerwowane dla gości hotelowych. Można wypożyczyć leżaki i parasole. Można też złożyć zamówienie w dowolnej nadmorskiej kawiarni i skorzystać z leżaków za darmo.

  Wzdłuż plaży znajdują się liczne bary, kawiarnie, restauracje, dyskoteki, a wieczorem można potańczyć na piankowych imprezach. W odległości spaceru znajduje się park wodny Aquacity i klub do minigolfa.

  Z rozrywki są tu narty wodne, skutery wodne, jachty oraz parasailing.

  Rozrywka

  Hiszpańska Can Pastilla na Majorce ma wiele lokalizacji, z których roztaczają się wspaniałe widoki na okolicę. Jeden z nich znajduje się w porcie. Działa tu także klub plażowy Puro, w którym gromadzi się aktywna część wczasowiczów i można tańczyć do białego rana. Bardziej relaksująca przerwa przy lampce wina i muzyce na żywo czeka na turystów w The Rising Sun.

  Wycieczka do Cala Major pozwoli cieszyć się wspaniałą przyrodą i upewnić się, że nie na próżno zbudowano tu letnią rezydencję królów Marivent. Nie mniej malownicze miejsca są w Illetas otoczone lasami sosnowymi.

  Rodziny z dziećmi powinny odwiedzić Marineland Marine Animal Park i Pirate Show w Palma Nova.

  Gdzie warto się wybrać?

  Palma de Mallorca zainteresuje miłośników majestatycznej architektury. To największe miasto na wyspie ze wspaniałymi dziełami ludzkich rąk – zamkiem Bellver i katedrą.

  Wioska Felanich pozwoli zanurzyć się w tradycyjnym stylu życia wyspiarzy. Winnic i winiarni są dziesiątki, a w sierpniu można stać się uczestnikiem obchodów dnia św. Augustyna przy średniowiecznych tańcach i przekąskach. Felanich znane jest także jako ośrodek kartografii, gdzie sporządzono mapę geograficzną dla podróżnika H. Kolumba.

  Warto poświęcić czas na podróż morską wzdłuż wybrzeża, aby zobaczyć jaskinie Arta, doliny Polensa, przylądek Formetor, z wysokości, z którego widoczna jest wyspa Minorka.

  Jedną z atrakcji przyrodniczych wyspy jest „Smocza Jaskinia” z dużymi podziemnymi salami, stalagmitami, stalaktytami o fantastycznych kształtach i największym w Europie podziemnym jeziorem Martel, po którym można wybrać się na rejs łodzią. Często odbywają się tu koncerty muzyki klasycznej.

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...