ładowanie...
Leć to Comarruga

Wycieczki to Comarruga

 • Bez wizy

Coma Ruga to małe i bardzo piękne miasteczko w Hiszpanii, położone na wybrzeżu Costa Dorada. Dwa wieki temu odkryto tu źródło wód termalnych, których zawartość jodu była najwyższa w całym basenie Morza Śródziemnego. Lecznicze właściwości wody, której temperatura wynosi około 20 stopni, co roku przyciągają tysiące turystów, którzy chcą nie tylko odpocząć, ale także poprawić swoje zdrowie.

  Dojazd własny Comarruga

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia in Comarruga

  • Hiszpania
  • Język hiszpański

  Informacje ogólne

  Turyści, którzy przyjeżdżają tu na wakacje, zauważają kilka zalet:

  • czysty złoty piasek
  • przejrzyste ciepłe morze
  • mnóstwo wygodnych i przestronnych plaż

  Coma Ruga to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Co roku odbywają się tu międzynarodowe regaty, które przyciągają miłośników tego sportu z całego świata. Open Marine Club zrzesza profesjonalistów ze wszystkich krajów.

  Miejscowość słynie z dużej liczby miejsc rozrywkowych znajdujących się na terenie parku leśnego. Dla miłośników sportów ekstremalnych stworzono miasteczko linowe, w którym wyposażone są 4 tory dla różnych grup wiekowych.

  Plaże

  W miejscowości znajduje się kilka wspaniałych plaż, które nigdy nie są zatłoczone, więc urlopowicze mają gwarancję absolutnego spokoju ducha.

  Za największą uważa się plażę Calafell-Sant Salvador. Rozciąga się wzdłuż wybrzeża na długości 5 kilometrów, pokryta drobnym, czystym piaskiem. Dla chętnych jest wypożyczalnia parasoli i leżaków a także szkoły windsurfingu i żeglarstwa.

  Kilka prywatnych plaż należących do terytorium hoteli oferuje swoim gościom pełen zakres usług zapewniających komfortowy pobyt. Dostępna są tutaj bary z napojami bezalkoholowymi i alkoholowymi oraz kuchnia na łonie natury.

  Lokalny klimat

  Sezon turystyczny w miejscowości rozpoczyna się w kwietniu i kończy późną jesienią. Lato jest tu długie i gorące, zima jest dość łagodna. Popołudniowy upał łatwo równoważy chłód w pobliżu wody. Miejscowość jest chroniona przez pasma górskie, więc zimny zachodni wiatr praktycznie tu nie przenika. Dzięki spokojnej i sprzyjającej pogodzie woda morska w krótkim czasie nagrzewa się do +30 stopni.

  Hotele

  Przemysł turystyczny jest tu dość rozwinięty. Urlopowiczom oferowane są pokoje w hotelach różnych kategorii, na każdy gust i każdą kieszeń. Miłośnikom luksusowego wypoczynku oferowane są luksusowe apartamenty i wille, w których można wypocząć.

  Jak się tu dostać?

  Od stolicy Hiszpanii, Barcelony, miejscowość Coma Ruga oddalona jest o 60 kilometrów. Można tu dojechać dowolnym środkiem transportu. Samoloty, pociągi, autobusy są do dyspozycji turystów.

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...