ładowanie...
Leć to Costa Barcelona

Wycieczki to Costa Barcelona

 • Bez wizy

Costa Barcelona to śródziemnomorskie wybrzeże Hiszpanii, obejmujące około 100 km pasa przybrzeżnego. W centrum regionu znajduje się stolica Katalonii, Barcelona – główna miejscowość turystyczny Hiszpanii, na obrzeżach – regiony Costa Dorada i Costa Brava. Jest to wspaniały teren nie tylko na wakacje na plaży, ale także na wakacje krajoznawcze, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem turystów z całego świata.

  Dojazd własny Costa Barcelona

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia in Costa Barcelona

  • Hiszpania
  • Język hiszpański

  Informacje ogólne

  Costa de Barcelona oferuje wysoki poziom usług dla podróżnych z ograniczonym budżetem. Tutaj większość hoteli należy do kategorii średniej gwiazdki. Przyjeżdżają ty głównie młodzi ludzie, rodziny z dziećmi oraz osoby starsze, którzy chcą aktywnie spędzić czas.

  Plaże

  Większość plaż w Costa Barcelona jest piaszczysta. Jest to szeroki pas piasku, dzięki któremu nawet w szczycie sezonu jest wystarczająco dużo miejsca dla każdego. Wszystkie plaże są regularnie sprzątane, wiele z nich ma ratowników. Istnieje możliwość wypożyczenia leżaków i parasoli, wzięcia prysznica oraz przebrania się w szatni.

  Wejście do morza jest łagodne, a płytka woda jest odpowiednia dla małych dzieci. Występują tu fale, szczególnie po południu.

  Rozrywka

  Costa del Barcelona ma warunki do żeglowania, a prawie wszystkie kurorty posiadają mariny z infrastrukturą obsługi jachtów. Można nauczyć się żeglować jachtem lub po prostu wynająć go do żeglowania. Latem w każdym mieście odbywają się regaty, które można nie tylko zobaczyć, ale także wziąć w nich udział.

  Popularnymi sportami wodnymi są parasailing, nurkowanie, surfing, katamaran i skutery wodne. Na lądzie można jeździć konno, grać w golfa lub tenisa.

  Gdzie warto się wybrać?

  Najpopularniejszymi miastami do odwiedzenia są Barcelona, Tarragona, Figueres i Girona. Samo zwiedzanie Barcelony może zająć kilka dni. Ludzie przyjeżdżają tu, aby popływać na plaży Barceloneta, spacerować wzdłuż Rambla, zobaczyć domy Mila i Balo, wspaniały Park Güell i Sagrada Familia. Niedaleko miasta znajduje się górski klasztor Montserrat.

  Girona jest bogata w miejsca kultu religijnego - klasztory, katedry, kościoły, Tarragona oraz starożytne budowle - Diabelski Most, Opactwo Poblet i amfiteatr.

  Warto zobaczyć muzea należące do wielkiego i ekscentrycznego artysty - Salvador Dali Figueres.

   

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...