loading...
Leć to Magaluf

Wycieczki to Magaluf

 • Bez wizy

Jeśli podróżnych interesują nie tylko wakacje na plaży, ale także kluby nocne, tańce do białego rana i modne imprezy, warto zwrócić uwagę na wycieczki do Magaluf. Ta hiszpańska miejscowość jest bardzo popularna wśród europejskiej młodzieży.

  Dojazd własny Magaluf

   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...

  Do zobaczenia in Magaluf

  • Hiszpania
  • Język hiszpański

  Informacje ogólne

  Magaluf położony jest w południowo-zachodniej części Majorki i nie można go nazwać dużym miastem - mieszka w nim nieco ponad 4 tysiące ludzi. Jednak pod względem liczby miejsc rozrywki nie ustępuje innym mega miastom. Znajduje się tu ponad 800 barów, klubów, restauracji i dyskotek, a także dwa ogromne parki wodne. Nic dziwnego, że wiele hoteli i trzy plaże w mieście są pełne młodych ludzi, ale starsi turyści w Magaluf są dość rzadcy. Miłośnicy turystyki edukacyjnej raczej nie będą tu niczym zainteresowani. Jedyną atrakcją architektoniczną miejscowości jest dom w Katmandu. Mieściło się w nim kino 4D i szereg atrakcji. Ale fani sportów wodnych nie będą się nudzić. Zatoka Magaluf ma wszelkie warunki do uprawiania tego hobby.

  Klimat

  Ze względu na klimat śródziemnomorski sezon kąpielowy w Magaluf rozpoczyna się w maju i trwa do początków listopada. Latem (w Magaluf ten sezon obejmuje również wrzesień) temperatura powietrza osiąga +26-28 ° С, temperatura wody jest zwykle o 2-3 stopnie niższa. W maju i październiku jest nieco chłodniej. Powietrze nagrzewa się do +23-24 °С, a woda do +22 °С.

  Opcje wypoczynku

  Na miłośników morskich kąpieli i opalania w Magaluf czekają trzy wspaniałe piaszczyste plaże – Magaluf, Son Matias i Palma Nova. Są wyposażone we wszystko, czego potrzeba - od leżaków po toalety - a każda z nich ma swoją specyfikę. Najbardziej zatłoczona i popularna plaża Magaluf słynie z aktywnej rozrywki: parków rozrywki, boisk sportowych i terenów do uprawiania sportów wodnych. Można tu pojeździć na nartach wodnych lub katamaranie, ponurkować, a także miło spędzić czas w jednej z kawiarni. Na plaży Son Mathias jest zwykle mniej ludzi, wejście do morza jest łagodniejsze, a woda w morzu czystsza. Mała plaża Palma Nova znajduje się pomiędzy miastem o tej samej nazwie a Magaluf. Jest dość tętniąca życiem i pełna nie tylko kawiarni, ale także sklepów z pamiątkami.

  Dla większości turystów, którzy wybrali wakacje w Magaluf, najbardziej żywe wrażenia powstają wieczorem. Największym i najbardziej znanym klubem nocnym w kurorcie jest BCM Planet Dance. Jednak na Avenida Soliver Avenue i w okolicy Punta Ballena znajduje się wiele innych miejsc, w których często występują znani DJ-e. W hotelu Mallorca Rocks dużą popularnością cieszą się koncerty i dyskoteki, a wśród barów wyróżniają się Benny Hill, Jokers Pub i Britannia Bar.

  Z innych rozrywek warto zwrócić uwagę na:

  • Wizytę w Aqualandzie
  • Wycieczki morskie na żaglówkach
  • Karting
  • Interaktywny pokaz przygód piratów
  • Wycieczki na bezludną wyspę Czarnej Jaszczurki

  Ważne!

  Rząd Balearów wprowadził dekret z mocą ustawy 1/2020 z dnia 17 stycznia przeciwko nadmiernej turystyce w celu poprawy jakości obszarów turystycznych, mająca na celu zwalczanie upijania się w Playa de Palma, Magaluf i Ibiza. Ustawa ta obejmuje ograniczenie spożycia napojów alkoholowych, co oznacza, że hotel możne bezpłatnie podać klientom tylko 3 napoje alkoholowe podczas posiłków (obiad, kolacja); dodatkowe napoje klient możne dokupić za pieniądze w barze.

   

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...