loading...
Leć to Pineda de Mar

Wycieczki to Pineda de Mar

 • Bez wizy

Popularne obecnie centrum miejscowości wypoczynkowej Pineda de Mar, było zwykłą wioską rybacką, kiedy w połowie ubiegłego wieku zamożni mieszkańcy Barcelony zaczęli budować tutaj wille i pierwsze hotele dla urlopowiczów. Wybrzeże szybko stało się bardzo popularnym kierunkiem wakacyjnym, a pod koniec XX wieku powstało tam wiele hoteli na każdą kieszeń.

  Dojazd własny Pineda de Mar

   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...

  Do zobaczenia in Pineda de Mar

  • Hiszpania
  • Język hiszpański

  Przyroda i plaża

  Miejscowość otoczona jest lasem, w którym rośnie wiele drzew iglastych, dlatego nawet w największe upały można tu swobodnie oddychać.

  Pineda de Mar słynie z plaży z różnymi rodzajami piasku - od drobnego srebrnego po gruby złoty - nagrodzonej Błękitną Flagą i wyposażonej we wszystko, co niezbędne do komfortowego pobytu gości: leżaki, parasole, prysznice.

  Znajdują się tu także specjalne ścieżki dla osób niepełnosprawnych, całodobowe pogotowie wodne i punkty pierwszej pomocy. Ponadto wczasowiczów zapraszamy na przejażdżkę „bananem” i katamaranami.

  Wycieczki

  Wycieczki do Pineda de Mar to zarówno relaksujący wypoczynek dla rodzin i osób starszych, jak i romantyczny wypad we dwoje. Oprócz zwiedzania plaży turyści mogą podziwiać wspaniałe widoki na wybrzeże podczas rejsu łodzią, która kursuje zgodnie z rozkładem. Można odwiedzić słynne zabytki:

  • Kościół Najświętszej Marii Panny
  • Zamek Montpalau
  • Pałac Can Jalpi

  Rozrywka

  Miłośnicy życia nocnego również nie będą się nudzić w Pineda de Mar. Mieszczą się tu dyskoteki i kluby, z których najsłynniejszym jest Sky. Dania kuchni narodowej można skosztować w lokalnych barach i restauracjach, z których wiele znajduje się na świeżym powietrzu.

  Do Barcelony można dojechać pociągiem w zaledwie godzinę, więc turyści mogą w każdej chwili wybrać się do stolicy, aby kupić pamiątki i po prostu spacerować po mieście.

   

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...