ładowanie...
Leć to Playa de muro

Wycieczki to Playa de muro

 • Bez wizy

Jedną z najlepszych miejscowości wypoczynkowych na wakacje na plaży na Majorce jest miasto Playa de Muro z malowniczą przyrodą, lazurowym morzem i białym piaskiem.

  Dojazd własny Playa de muro

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia in Playa de muro

  • Hiszpania
  • Język hiszpański

  Informacje ogólne

  Wyspa położona jest na skrzyżowaniu szlaków handlowych, w wyniku czego na przestrzeni lat była podbijana przez różne ludy, z których każdy odcisnął swoje piętno na dziedzictwie kulturowym Majorki. Dlatego to miejsce z pewnością zainteresuje miłośników historii i architektury, którzy ze względu na niewielkie rozmiary wyspy mogą z łatwością odwiedzić wiele znanych zabytków:

  • Katedra
  • Pałac Almudaina
  • Zamek Belver

  Klimat

  Łagodny klimat śródziemnomorski jest bardzo komfortowy. W sezonie temperatura powietrza nie przekracza +29°С, a woda osiąga +25°С.

  Plaża

  Na wybrzeżu miejscowości znajduje się wiele skalistych zatoczek i wiele kilometrów plaż pokrytych białym piaskiem i dobrze wyposażonych dla komfortowego pobytu. Turyści mają do dyspozycji parasole i leżaki, katamarany, łodzie ze szklanym dnem, banany i narty wodne.

  Istnieje również możliwość snorkelingu i nurkowania lub wzięcia udziału w lekcjach jazdy na skuterze wodnym.

  Rozrywka

  Aby urlopowicze mogli lepiej poznać okolicę i podziwiać przyrodę, w Playa de Muro organizowane są piesze wycieczki i przejażdżki konne. Znajduje się tu również wypożyczalnia rowerów. Ośrodek jest bogaty w kwiaty, drzewa sosnowe, liściaste i pomarańczowe, a powietrze jest pachnące i czyste.

  W Playa de Muro znajdują się kręgielnie, restauracje, dyskoteki z imprezami piankowymi, kluby nocne, a także różnorodne kawiarnie i restauracje serwujące dania kuchni narodowej. W lokalnych sklepach można kupić pamiątki, a w centrach handlowych produkty znanych marek – markowe ubrania i buty.

  Dogodna lokalizacja w spokojnej części miejscowości Playa de Muro pozwala odpocząć - lub cieszyć się miejskim rytmem Palma de Mallorca. Do stolicy wyspy można dotrzeć w zaledwie godzinę.

   

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...