ładowanie...
Znajdź opcji to Santa Ponsa

Wycieczki to Santa Ponsa

 • Bez wizy

Santa Ponsa to hiszpańska miejscowość wypoczynkowa na Majorce. Przyjeżdżają tu rodziny z dziećmi, osoby starsze, nowożeńcy, miłośnicy przyrody i sportu. Stworzone są tu wszelkie warunki do uprawiania sportów wodnych i gry w golfa, co przyciąga aktywną młodzież i indywidualnych turystów.

  Dojazd własny Santa Ponsa

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia in Santa Ponsa

  • Hiszpania
  • Język hiszpański

  Plaża

  Na piaszczystej plaży miejscowości jest wszystko, co zapewnia komfortowy pobyt, z wyjątkiem toalet, które znajdują się tylko w barach i kawiarniach. Teren plaży oddzielony jest od lasu sosnowego promenadą. Można popływać na rowerku wodnym, skuterze wodnym lub wypożyczyć sprzęt do nurkowania. Nie ma tu szczególnie kolorowej flory i fauny, ale przyjemnie jest pływać w turkusowych wodach, szczególnie w zacisznych zatokach, obok skał i jaskiń.

  Pogoda w Santa Ponsa pozwala na pływanie od końca maja do końca października. Szczyt sezonu przypada na lipiec-sierpień, kiedy do miejscowości przyjeżdżają nie tylko turyści, ale także lokalni mieszkańcy z sąsiednich miast, w tym z Palmy. W weekendy plaże są zatłoczone.

  Rozrywka

  W Santa Ponsa na Majorce kluczową rozrywką po kąpieli w morzu jest golf, a infrastruktura pól spełnia światowe standardy.

  Dzieci zainteresuje „Park Dżungli” w Santa Ponsa, który jest czynny od maja do listopada, a jeśli morze jest wzburzone lub woda jest zimna, można tu w pełni spędzić czas, opalając się, pływając i bawiąc się.

  Z przystani jachtowej można wybrać się na rejs łodzią.

  Wycieczki

  Każdy hotel w Santa Ponsa w Hiszpanii oferuje wycieczki o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym. Na wschodzie wyspy znajdują się duże jaskinie morskie, które można obejrzeć od środka, zobaczyć sale stalaktytowe, jeziora i rzadkich mieszkańców. W jaskiniach Ams znajduje się podziemne kino.

  Miłośnicy mocnych wrażeń mogą spróbować przelecieć balonem nad morzem i przez godzinę cieszyć się turkusowym morzem, majestatycznymi górami, dzikimi zatokami i luksusowymi plażami.

  Po wzbiciu się w przestworza warto zejść na dno oceanu w Palma Aquarium. Nie zamaczając stóp, można zobaczyć jasnych przedstawicieli morskiej flory i fauny nie tylko Morza Śródziemnego, ale także oceanów.

  W Palmie warto zwrócić także uwagę na ruiny murów starożytnej twierdzy, luksusowe rezydencje i niesamowitą urodę Katedry, jednego z największych gotyckich kościołów w Europie.

  Valldemossa zainteresuje miłośników piękna. To najwygodniejsze i najbardziej malownicze miasteczko na wyspie. W różnych okresach czasu w poszukiwaniu inspiracji przyjeżdżali tu znani artyści, poeci, kompozytorzy. Klasztor kartuzów z XIII w. Stał się przystanią dla kompozytora F. Chopina i pisarza J. Sanda.

  W ramach morskiego rejsu po najbliższych wyspach można wybrać się na słynną Ibizę – światowe centrum kultury klubowej, a jednocześnie zobaczyć kopalnie soli Salinas.

  Jeśli ktoś chce objechać całą wyspę, można wypożyczyć samochód i wybrać się na zwiedzanie Majorki, aby zobaczyć wąwóz Torrente de Pareis, zatokę Ca Calobra, przejechać się pociągiem z drewnianymi wagonami.

  W rezydencji Son Amar w Bunyol można zobaczyć spektakularny spektakl z elementami flamenco, cyrku, pieśni, numerów akrobatycznych, tańców i pokazu laserowego.

   

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...