ładowanie...
Leć to Hua Hin

Wycieczki to Hua Hin

 • Bez wizy

Hua Hin, jeden z najstarszych kurortów w kraju, wyróżnia się nie tylko pięknymi plażami i wieloma zabytkami architektury, ale także niezwykle spokojną atmosferą. Miłośnicy imprez i klubów nocnych mogą się tutaj nudzić, dlatego Hua Hin jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi, starszych turystów i fanów sportów wodnych.

  Dojazd własny Hua Hin

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia in Hua Hin

  • Tajlandia
  • Język tajski

  Ogólne informacje

  Miasto, położone nad brzegiem Zatoki Tajlandzkiej, po raz pierwszy zyskało sławę w latach 20. XX wieku, kiedy zbudowano tutaj letnią rezydencję monarchy.
  Dziś Hua Hin jest kurortem z dobrze rozwiniętą infrastrukturą i doskonałym systemem transportu (w tym nawet lotniskiem dla lotów krajowych). W Hua Hin jest mnóstwo hoteli, w tym eleganckie 5-gwiazdkowe kurorty, liczne kawiarnie i restauracje, a także setki salonów masaży i spa. Wśród atrakcji godnych zobaczenia są królewskie pałace Mrigadayavan i Klai Kangwon, stacja kolejowa, świątynie Wat Neranchararama i Wat Tham Khao Tao.

  Klimat

  Tropikalny klimat kurortu to trzy pory roku: względnie chłodny (listopad-luty), kiedy temperatura powietrza spada do +25 ° C; gorący, kiedy wzrasta do +33 ° C (marzec-czerwiec), i deszczowy z częstymi opadami (lipiec-październik). Temperatura wody zmienia się minimalnie w ciągu roku, wynosząc +26 . . . +28 ° C. Najlepszy okres na wakacje w Hua Hin to grudzień-marzec, ale turyści przyjeżdżają tu przez cały rok.

  Rozrywka

  Plaże w Hua Hin mają płaską powierzchnię, z drobnym piaskiem i łagodnym zejściem do morza. Plaża Takiab słynie z bardzo płaskiego dna, co szczególnie doceniają rodziny z dziećmi i młodzież. Największa plaża miejska, swoją popularność zawdzięcza nie tylko swojej wielkości, ale także rozbudowanej bazie rekreacyjnej, wypożyczalni latawców, łodzi oraz dużej liczbie kawiarni, sklepów. Romantyczna aura panuje na plaży Sai Noi Beach, otoczonej klifami, a ci którzy cenią sobie samotność powinni udać się na plażę Tao.

  Plaże Hua Hin są idealne do uprawiania windsurfingu, kiteboardingu i snorkelingu, a także tradycyjnych sportów, takich jak narty wodne i bananowe żeglarstwo. Miłośnicy morskich wypraw mogą wybrać się na mini-rejs po Zatoce Tajlandzkiej na jachcie lub łódce. Atrakcyjnym zajęciem jest również łowienie ryb. 

  W Hua Hin na turystów czekają również na inne rodzaje aktywności: golf (kilkanaście pól golfowych), jazda konna, gokart, jazda na słoniu.

  Miłośnicy zakupów powinni odwiedzić lokalne bazary: targ Chat Chai słynie z owoców morza, a nocny targ oferuje nie tylko jedzenie, ale także pamiątki. W mieście znajdują się również nowoczesne centra handlowe: największe z nich to Market Village, zlokalizowane przy ulicy Pechkasem, otwarte jest siedem dni w tygodniu.

  Turyści, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez zwiedzania, znajdą wiele ekscytujących tras zarówno w mieście, jak i poza nim. Najbardziej popularne wycieczki organizowane są do parków narodowych Keng Krajang i Khao Sam Roi Yot, a także do miasta Phetburi, słynącego ze swoich świątyń.

  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...