ładowanie...
Leć do Alanyi

Wycieczki do Alanyi

 • Bez wizy

Alanya to mały, ale bardzo popularny kurort. Z ciepłym morzem, łagodnym wejściem do morza, dużym parkiem wodnym i przyjemnymi cenami. Ma wszystko, od dobrze zachowanej architektury po bary i kluby, więc Alanya jest wybierana przez turystów o zupełnie różnych potrzebach. Plaże w kurorcie są w większości piaszczyste i żwirowe, ale są też miejsca z samym piaskiem, jak słynna Plaża Kleopatry.

  Dojazd własny do Alanyi

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia w Alanyi

  • Turecka lira
  • Język turecki

  Wakacje z dziećmi
  Wycieczki do Alanyi zachwycą szczególnie dzieci. Tutaj mogą cieszyć się piaszczystymi plażami, czystym morzem, spektakularnymi pokazami w delfinarium Sialanya, zjeżdżalniami w parku wodnym Water Planet, wypłynąć w morze na pirackim jachcie Barbossa lub badać dinozaury w Dinoparku. Ceny wycieczek do Alanyi z dziećmi są optymalne w maju-czerwcu i we wrześniu.

  Wycieczki
  Wakacje w Alanyi spodobają się również miłośnikom historii, którzy docenią spacery po bizantyjskiej twierdzy, Czerwonej Wieży, między willami Starego Miasta. Z zorganizowaną wycieczką można odwiedzić starożytny Efez.

  Zezwolenia do Alanyi docenią również miłośnicy atrakcji przyrodniczych. Urlopowiczów zapraszamy do odwiedzenia jaskini Damlatash z wielobarwnymi stalaktytami, której unikalny mikroklimat pomaga łagodzić objawy astmy. Ze względu na swoje położenie na półwyspie, Alanya ma szczególne warunki pogodowe, więc oprócz tradycyjnych plantacji cytryn i pomarańczy, można tu zobaczyć plantacje bananów.

  Piracka przeszłość miasta, którego zatoki służyły jako przystań dla morskich rabusiów, również pozostawiła swój ślad. Do wielu z nich można dotrzeć tylko od strony morza, dlatego dla turystów organizowane są specjalne wycieczki morskie wzdłuż wybrzeża przez pirackie groty.

  W ramach wycieczek do Alanyi wczasowiczom oferowane są różne aktywne rozrywki:

  safari wzdłuż dróg gór Taurus;
  paralotniarstwo;
  rafting na górskich rzekach;
  nurkowanie;
  wędkarstwo;
  wycieczki łodzią podwodną
  Po aktywnym wypoczynku można zrelaksować się w łaźni tureckiej lub wybrać się na pokaz tańca i muzyki Fires of Anatolia.

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...