loading...
Leć do Kusadasi

Wycieczki do Kusadasi

 • Bez wizy

Kusadasi słynie z komfortowego wypoczynku nad brzegiem malowniczej zatoki z dala od dużych miast i tłumów, czystych wód Morza Egejskiego, łagodnego klimatu, suchego i gorącego lata, wielu kompleksów hotelowych, które są dogodnie zlokalizowane na wybrzeżu, a także wielu niezwykłych miejsc, wycieczek, miejsc rozrywki i wykwintnych dań w nadmorskich restauracjach.

  Dojazd własny do Kusadasi

   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...

  Do zobaczenia w Kusadasi

  • Turecka lira
  • Język turecki

  Odpoczynek
  Wycieczki do Kusadasi to stosunkowo nowe miejsce na zachodnim wybrzeżu Turcji. I spodoba się absolutnie każdej kategorii wczasowiczów: od młodych ludzi, dzięki różnorodności klubów nocnych i całej ulicy barów, po pary z młodymi podróżnikami, którzy przyjeżdżają dla wygody, ciszy i spokoju.

  Infrastruktura
  Wypoczynek w Kusadasi z roku na rok staje się coraz bardziej popularny, infrastruktura turystyczna jest tu dobrze rozwinięta. Podróżni będą mogli spacerować malowniczymi uliczkami, odwiedzić orientalne bazary, zadbane złote plaże o długości ponad 50 km, zaciszne zatoki otoczone lasami sosnowymi i górami, cieszyć się niesamowitą przyrodą i niepowtarzalnymi zachodami słońca.

  Wycieczki
  Bogata przeszłość historyczna tego regionu jest naprawdę niesamowita. Na turystów czeka bogaty program wycieczek po licznych zabytkach rozsianych w okolicy: starożytna forteca, która wcześniej pełniła rolę portu morskiego, zabytki osmańskie, ruiny znanego miasta Efez, jaskinia Zeusa, kompleks fortec w stylu bizantyjskim, meczet zbudowany kilka wieków temu, park narodowy położony trzydzieści kilometrów od kurortu, piracka forteca Barbarossa.

  Oferowana jest poprawa zdrowia w wodach termalnych źródeł Balchov, a wczasowiczom z małymi dziećmi spodoba się jeden z parków wodnych - Adaland lub Aquafentezi.

  Wycieczka do Kusadasi, starożytnego miasta, które radykalnie różni się od reszty Turcji, jest doskonałą opcją dla każdego, kto woli wakacje bez upału, marzy o cieszeniu się kolorowym podwodnym światem i aktywnymi sportami wodnymi, takimi jak windsurfing lub żeglarstwo.

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...