ładowanie...
Leć do Oludeniz

Wycieczki do Oludeniz

 • Bez wizy

Oludeniz to zatoka w pobliżu Fethiye. Głównym powodem, dla którego warto wybrać to miejsce na pobyt, jest niesamowite piękno Błękitnej Laguny, z turkusową wodą i piaszczystą mierzeją, która wchodzi do wody. To właśnie do Oludeniz ludzie przyjeżdżają z całej Turcji, aby opalać się na plażach, ponieważ takie widoki na lagunę i lasy porośnięte sosnami są wyjątkowe dla tego regionu.

  Dojazd własny do Oludeniz

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia w Oludeniz

  • Turecka lira
  • Język turecki

  Natura
  Wycieczki do Oludeniz to wyprawa do jednego z najbardziej malowniczych kurortów w kraju. Niesamowicie piękne wody morskie, niesamowita przyroda, dobrze rozwinięta infrastruktura, towarzysząca idealnym wakacjom: wiele hoteli, restauracji, rozrywka dla całej rodziny.

  Oludeniz spodoba się zarówno miłośnikom spokojnego wypoczynku, jak i turystom preferującym aktywny wypoczynek. W kurorcie dominują palmy i drzewa iglaste, obfitość rzadkich kwiatów, roślin, turkusowe wody otoczone stromymi górskimi zboczami, z których można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki.

  Sezonowość
  Wypoczynek w Oludeniz jest bardzo popularny w miesiącach letnich, to właśnie w tym okresie panuje najlepsza temperatura do komfortowego pływania i opalania, a także spada minimalna ilość opadów.

  Rozrywka
  Na terenie miasta znajduje się kilka atrakcji, z których jedną jest rezerwat Błękitna Laguna. Tysiące podróżnych woli kupić wycieczkę do Oludeniz tylko po to, aby ją zobaczyć.

  Płytkie morze, krystalicznie czysta woda, łagodny zachód słońca, brzeg pokryty małymi kamykami, różnorodne życie morskie - wszystko to przyciąga turystów, którzy wybierają Oludeniz jako miejsce na wakacje.

  Oludeniz jest szczególnie interesujące dla miłośników turystyki pieszej i paralotniarstwa ze względu na doskonałą lokalizację, najlepsze warunki do bezpiecznego startu, miękkie lądowanie, a także uzyskanie maksimum pozytywnych emocji i wrażeń.

  Wycieczka do Oludeniz to także bogaty wybór programów wycieczek. Wybierz się na ekscytującą kąpiel do Doliny Motyli, odwiedź starożytne osady, przejdź się słynnym szlakiem licyjskim, odwiedź liczne plaże w pobliżu Oludeniz, gdzie możesz uzyskać żywe, niezapomniane zdjęcia.

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...