ładowanie...

  Hotel Andalucia Beach

  4

  Odnowiony w 2019 roku

  Na terenie hotelu: 4 restauracje, 5 barów, parking (płatny) sejf w recepcji (płatny)

  Obecnie brak na stanie

   ładowanie...

   Położenie

   Ok. 8 km od centrum Słonecznego Brzegu, ok. 15 km od centrum Nessebaru, na terenie rozległego kompleksu hotelowego w miejscowości Elenite.

   Internet

   Wi-Fi bezpłatne w wyznaczonych strefach

   Plaża

   Bezpośrednio przy plaży i promenadzie, piaszczysto–kamienista, schody prowadzące do plaży przejście przez ulicę. Bezpłatne: leżaki, parasole.

   Zakwaterowanie

   • Pokój standardowy z widokiem na morze ok. 20 m2, klimatyzacja, sejf, TV, mini lodówka, łazienka z wanną, suszarka do włosów, balkon, boczny widok na morze.

   • Pokój ekonomiczne mogą różnić się wielkością, lokalizacją lub wyposażeniem od tych znajdujących się w regularnej cenie.   Uwagi

   ***Powyższe materiały mają charakter informacyjny oraz poglądowy oferty hotelu. Szczegółowy program wyżywienia oraz wykaz usług dostępny jest na miejscu podczas zakwaterowania. Podane godziny i forma serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać zmianom, ze względu na sezonowość, siły wyższe lub inne okoliczności.
   **W przypadku rezerwacji imprez turystycznych dla rodzin z dziećmi (dla więcej niż 3 osób w pokoju) zalecamy głównie rezerwację pokoi rodzinnych. Pokoje standardowe i pokoje typu Promo/Economy mają stosunkowo niewielką powierzchnię i nie zawsze jest możliwe wstawienie do nich więcej niż jednej dostawki. Atrakcyjna cena pokoju standardowego lub ekonomicznego dla rodzin i zakwaterowanie w nich większej ilości osób, wiąże się zatem bezpośrednio z ograniczeniem komfortu wypoczynku.   ładowanie...
   • ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
   • ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
   • ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...