ładowanie...

  Hotel Abba Garden

  4

  Hotel Abba Garden położony jest w spokojnej okolicy na północnych obrzeżach Barcelony, w pobliżu alei Avinguda Diagonal i słynnego stadionu piłkarskiego Camp Nou należącego do klubu FC Barcelona. W okolicy hotelu znajduje się Park Güell, a także katedra Sagrada Familia. W obiekcie znajduje się restauracja, gdzie serwowane są dania kuchni katalońskiej i międzynarodowej, a także bar. Goście mogą korzystać z centrum fitness, basenu, jacuzzi oraz sauny. Hotel Abba Garden to doskonała baza wypadowa do zwiedzania Barcelony, takich jak klasztor Montserrat czy też słynna aleja La Rambla jest dobrze skomunikowany z centrum miasta dzięki pobliskiej stacji metra, a także oferuje dogodny dojazd do lotniska.

  Na terenie hotelu: restauracja, coffe- bar, basen odkryty, room service (płatny), pralnia (płatna)

   Położenie

   Hotel położony w północnej części Barcelony, położony na powierzchni ok 1500m2 , 12 km od lotniska El Prat, 800 m od stacji metra, 4km od stacji pociągu, 2 km od stadionu, 6 km od Sagrady Familia.

   Internet

   Bezpłatne Wi-Fi w wyznaczonych strefach.

   Plaża

   Plaża Catalunya ok 8 km.

   Zakwaterowanie

   Pokój 2 osobowy standard  25m-35m2, klimatyzacja, TV, mini bar, suszarka, łazienka, sejf (płatny)
   Pokój 2 osobowy Executive VIP  30m-40m2 ,  klimatyzacja, TV, mini bar, suszarka, łazienka, sejf (płatny).
   Family Room 40m2 , klimatyzacja, TV, mini bar, suszarka, łazienka, sejf (płatny).   Uwagi

   *** Powyższe materiały mają charakter informacyjny oraz poglądowy oferty hotelu. Szczegółowy program wyżywienia oraz wykaz usług dostępny jest na miejscu podczas zakwaterowania. Podane godziny i forma serwowania posiłków oraz funkcjonowania poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać zmianom, ze względu na sezonowość, siły wyższe lub inne okoliczności.