ładowanie...

  Hotel Vincci Helya Beach

  4

  • bezpośrednio przy piaszczystej plaży
  • bogata oferta rozrywkowa
  • polecany dla rodzin


   Szukam wycieczek...

   • ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
   • ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
   • ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...

   Położenie

   hotel znajduje się w miejscowości Monastir, ok. 8 km od centrum miejscowości Monastir, ok. 15 km od miejscowości Sousse, ok. 8 km od najbliższego pola golfowego Flamingo, ok. 0.5 km od lotniska Monastir, ok. 62 km od lotniska Enfidha,


   Internet

   Wi-Fi (bezpłatne na terenie hotelu)


   Plaża

   bezpośrednio przy prywatnej piaszczystej plaży, leżaki i parasole bezpłatne, bar na plaży bezpłatny,


   Hotel

   hotel renomowanej sieci Vinnci, posiada 320 pokoi zlokalliwowanych w 4 pietrowym bunyku głównym (2 windy), do dyspozycji gości; lobby z recepcją, główna restauracja w formie bufetu, 2 restauracje a la carte (raz na pobyt bezpłatnie), restauracja na plaży (dodatkowo płatna), bar na plaży, bary przy basenie, lobby bar, kawiarnia, centrum SPA, centrum konferencyjne, basen wewnętrzny z wydzielona częścią dla dzieci (podgrzewany od listopada do kwietnia), mini park wodny ze zjeżdżalniami dla dzieci i dorosłych (zjeżdżalnie czynne od maja do października), brodzik dla dzieci, 2 baseny zewnętrzne z wydzieloną częścią dla dzieci, leżaki i parasole przy basenie, ręczniki plażowe (depozyt).


   Zakwaterowanie

   Pokoje Standard Garden/Sea View; ok. 24-26 m2, podwójne łóżko lub dwa pojedyńcze typu twin, klimatyzacja (sezonowa; od czerwca do sierpnia), ogrzewanie (sezonowe od grudnia do marca), TV-SAT, telefon, sejf (płatny), mini lodówka (na życzenie, płatna), łazienka (WC, prysznic/wanna, suszarka), balkon/taras, widok na ogród lub morze, dostawka w formie sofy lub pojedyńczego łóżka 80x200cm.
   Pokoje Family Standard; ok. 24-26 m2, podwójne łóżko i dwa pojedyńcze typu twin, klimatyzacja (sezonowa; od czerwca do sierpnia), ogrzewanie (sezonowe; od grudnia do marca), TV-SAT, telefon, sejf (płatny), mini lodówka (na życzenie, płatna), łazienka (WC, prysznic/wanna, suszarka), balkon/taras, widok na ogród, dostawka w formie dwóch pojedyńczych łóżek 80x200cm.
   Pokoje Family Superior; ok. 36-38 m2, podwójne łóżko i dwa pojedyńcze typu twin, dwie oddzielne sypialnie, klimatyzacja (sezonowa; od czerwca do sierpnia), ogrzewanie (sezonowe od grudnia do marca), TV-SAT, telefon, sejf (płatny), mini lodówka (na życzenie, płatna), łazienka (WC, prysznic/wanna, suszarka) balkon/taras, widok na ogród lub morze, dostawka w formie dwóch pojedyńczych łóżek 80x200cm.
   Pokoje Junior Suite; ok. 36-38 m2, sypialnia z oddzielnym salonem, podwójne łóżko, klimatyzacja (sezonowa; od czerwca do sierpnia), ogrzewanie (sezonowe od grudnia do marca),), TV-SAT, telefon, sejf (płatny), mini lodówka (na życzenie, płatna), łazienka (WC, prysznic/wanna, suszarka), balkon/taras, widok na morze, dostawka w formie sofy lub pojedyńczego łóżka 80x200cm.

   W hotelu dostępne pokoje dla osób niepełnosprawnych.

   Uwagi

   ****Powyższe materiały mają charakter informacyjny oraz poglądowy oferty hotelu. Szczegółowy program wyżywienia oraz wykaz usług dostępny jest na miejscu podczas zakwaterowania. Podane godziny i forma serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać zmianom, ze względu na sezonowość, siły wyższe lub inne okoliczności.
   ***W przypadku rezerwacji imprez turystycznych dla rodzin z dziećmi (dla więcej niż 3 osób w pokoju) zalecamy głównie rezerwację pokoi rodzinnych. Pokoje standardowe i pokoje typu Promo/Economy mają stosunkowo niewielką powierzchnię i nie zawsze jest możliwe wstawienie do nich więcej niż jednej dostawki. Atrakcyjna cena pokoju standardowego lub ekonomicznego dla rodzin i zakwaterowanie w nich większej ilości osób, wiąże się zatem bezpośrednio z ograniczeniem komfortu wypoczynku.
   **Godziny pracy aqua parku oraz zjeżdżalni określane są indywidualnie przez hotel. Najczęściej są one czynne 2-3 godziny przed obiadem/lunchem oraz 2-3 godziny po południu.
   *Zgodnie z decyzją rządu Tunezji obowiązek urochomienia klimatyzacji w hotelach przypada w terminie od 15/06 do 15/09. Przed i po tym okresie klimatyzacja w hotelu może być wyłączona - zależy to od warunków pogodowych i zarządcy hotelu.   ładowanie...
   • ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
   • ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
   • ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...