ładowanie...

  Gazipasa Star Hotel

  3

  Data otwarcia: 1996 rok
  Na terenie hotelu: restauracja, bar, 2 baseny odkryte, pralnia (płatna)


  Obecnie brak na stanie

   ładowanie...

   Położenie

   ok. 2 km od centrum Side, ok. 5 km od Manavgat, ok. 40 km od Belek, ok. 64 km od Antalyi, ok. 54 km od międzynarodowego lotniska w Antalyi


   Internet

   • Bezpłatne Wi-Fi w wyznaczonych strefach


   Plaża

   ok. 900 m od hotelu, piaszczysto-żwirowa, szeroka,
   Bezpłatne: transfer busem
   Płatne: leżaki, materace, parasole


   Zakwaterowanie

   90 pokoi ( 1 budynek główny i 1 budynek boczny 3 i 4 piętrowe)
   Typy pokoi:
   Standard Room – 2 os.,  łazienka (wanna z prysznicem, suszarka do włosów), klimatyzacja, TV, sejf (płatny), mini bar (płatny), balkon.
   Family Room – przestronne pokoje rodzinne, składają się z aneksu kuchennego (kuchenka, czajnik, naczynia, sztućce, zlewozmywak), pokoju dziennego i sypialni, z łazienką ( wanna z prysznicem, suszarka do włosów); klimatyzacja, TV, sejf (płatny), mini bar (płatny), balkon.
   Uwagi

   ***Powyższe materiały mają charakter informacyjny oraz poglądowy oferty hotelu. Szczegółowy program wyżywienia oraz wykaz usług dostępny jest na miejscu podczas zakwaterowania. Podane godziny i forma serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać zmianom, ze względu na sezonowość, siły wyższe lub inne okoliczności.
   **W przypadku rezerwacji imprez turystycznych dla rodzin z dziećmi (dla więcej niż 3 osób w pokoju) zalecamy głównie rezerwację pokoi rodzinnych. Pokoje standardowe i pokoje typu Promo/Economy mają stosunkowo niewielką powierzchnię i nie zawsze jest możliwe wstawienie do nich więcej niż jednej dostawki. Atrakcyjna cena pokoju standardowego lub ekonomicznego dla rodzin i zakwaterowanie w nich większej ilości osób, wiąże się zatem bezpośrednio z ograniczeniem komfortu wypoczynku.   ładowanie...
   • ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
   • ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
   • ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...