ładowanie...

  Hotel Hane Family Resort

  5

  Luksusowy obiekt hotelowy, usytuowany w pobliżu malowniczej miejscowości turystycznej Kumkoy, stanowi doskonałą propozycję dla osób pragnących odpocząć i spędzić rodzinne wakacje. Na terenie kompleksu dostępny jest atrakcyjny basen z licznie zjeżdżalniami. Goście będą mieli okazję cieszyć się szerokim wachlarzem opcji all inclusive, co z pewnością dostarczy im wielu przyjemnych wrażeń.

   ładowanie...

   Położenie

   Pięciogwiazdkowy hotel składa się z dwóch budynków głównych, które łączy przestrzenne lobby. Pokoje są dobrze wyposażone, posiadają łazienki, klimatyzację, telewizję, minibar, sejf, telefon oraz balkon. Bogata oferta all inclusive zaspokoi oczekiwania każdego gościa. Na terenie hotelu znajduje się wiele udogodnień, w tym apteka, teatr, wypożyczalnia samochodów, ksero, pralnia chemiczna, lekarz, pielęgniarka, fryzjer, kawiarenka internetowa oraz sklep z pamiątkami.

   1 km od centrum Kumkoy, 8 km od Side, 60 km od lotniska w Alanyi.

   Internet

   bezpłatne Wi-Fi w wyznaczonych strefach.


   Plaża

   piaszczysta z łagodnym zejściem do morza, 300 m od hotelu. Na plaży: bar, leżaki i parasole.

   Zakwaterowanie

   • Pokoje standardowe: Powierzchnia 24m2. Jest to pokój z łóżkiem pojedynczym, łóżkiem podwójnym i  łazienką. Maksymalna pojemność zakwaterowania to 3 osoby.
   • Pokoje Economy: Pokoje Economy są takie same jak pokoje standardowe, na pierwszym piętrze iz widokiem na ulicę
   • Pokoje dla niepełnosprawnych: Liczba pokoi dla osób niepełnosprawnych wynosi 4.

   Pokoje rodzinne:

   • F/Z 1: Ten typ pokoi jest oceniany jako pokój standardowy na podstawie liczby i cech pokoju. Dwa standardowe pokoje połączone drzwiami i składają się z 1 łazienki. Maksymalna pojemność zakwaterowania to 5 osób.
   • F/Z 2: Ten typ pokoi jest taki sam jak pokoje standardowe, tylko oddzielone optyczną ścianą.


   • Superior – doubleroom : Znajdują się w nowym budynku z prysznicem, pokój ma te same udogodnienia, ale jest nowocześniejszy.
   • Superior – rodzinny: te same udogodnienia z dwoma oddzielnymi pokojami i drzwiami przejściowymi.

   Wyposażenie wszystkich pokoi: pokoje posiadają balkon, prysznic, wc, suszarkę do włosów, bezpośredni telefon, minibar, TV (satelita), muzykę, sejf, indywidualną klimatyzację.   Uwagi

   ***Powyższe materiały mają charakter informacyjny oraz poglądowy oferty hotelu. Szczegółowy program wyżywienia oraz wykaz usług dostępny jest na miejscu podczas zakwaterowania. Podane godziny i forma serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać zmianom, ze względu na sezonowość, siły wyższe lub inne okoliczności.
   **W przypadku rezerwacji imprez turystycznych dla rodzin z dziećmi (dla więcej niż 3 osób w pokoju) zalecamy głównie rezerwację pokoi rodzinnych. Pokoje standardowe i pokoje typu Promo/Economy mają stosunkowo niewielką powierzchnię i nie zawsze jest możliwe wstawienie do nich więcej niż jednej dostawki. Atrakcyjna cena pokoju standardowego lub ekonomicznego dla rodzin i zakwaterowanie w nich większej ilości osób, wiąże się zatem bezpośrednio z ograniczeniem komfortu wypoczynku.   ładowanie...
   • ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
   • ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
   • ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...
    ładowanie...