loading...
Leć to Borovets

Wycieczki to Borovets

 • Bez wizy

Borovets to bułgarski kurort dla miłośników narciarstwa, snowboardu i jazdy na sankach. Ośrodek jest równie dobry na rodzinne wakacje, jak i dla młodych ludzi. Przeznaczony jest dla początkujących i średniozaawansowanych sportowców.

  Dojazd własny Borovets

   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...

  Do zobaczenia in Borovets

  • Język bułgarski

  Urlop narciarski

  Borovets położony jest w Górach Rila. Doskonała infrastruktura narciarska pozwala na jazdę na stokach zarówno w dzień, jak i w nocy. Tutaj można pobierać lekcje od profesjonalistów i cieszyć się najczystszym powietrzem, panoramą gór i zimową zabawą przez całą dobę. Dla dzieci przygotowano osobne, łatwe trasy, na których nawet najmniejsi turyści mogą bez problemu jeździć na nartach i sankach.

  Mieszkania można wybrać na dowolnym poziomie - hotele, domki dla rodzin lub apartamenty.

  Rozrywka

  Borovets jest bogaty nie tylko w atrakcje narciarskie. Znajdują się tu bary, dyskoteki, restauracje i kluby nocne. Zimą można m.in. jeździć na sankach i skuterach śnieżnych, odbywać panoramiczne wycieczki helikopterem, uczestniczyć w karnawałach narciarskich lub poznawać tradycje podczas bułgarskich wieczorów folklorystycznych. Można dobrze zrelaksować się podczas zabiegów spa - są to masaże i maski, a także jacuzzi oraz kąpiele i łaźnie, które można odwiedzić bezpośrednio w ośrodku.

  Wycieczki do Borovets dają możliwość po aktywnym wypoczynku w górach, aby cieszyć się spokojem w łaźniach mineralnych, udać się do klasztoru Riła, otoczonego parkiem i jeziorami. Można także poświęcić czas na podróż do jednego z miast w Bułgarii - Sofii, Melnika lub Płowdiwu.

  Sezon trwa od końca listopada do końca kwietnia. Zimą i latem można spacerować po górach szlakami pieszym przygotowanymi specjalnie z myślą o miłośnikach ekologicznego wypoczynku.

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...