loading...
Leć do Lara

Wycieczki do Lara

 • Bez wizy

Geograficznie Lara należy do Antalyi. Jest to obszar z plażą o tej samej nazwie, która jest popularna wśród turystów ze względu na luksusowy widok na morze, a także bezpieczeństwo i czystość - została nagrodzona Błękitną Flagą więcej niż raz. Znajdują się tu między innymi głównie luksusowe hotele.

  Dojazd własny do Lara

   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...

  Do zobaczenia w Lara

  • Turecka lira
  • Język turecki

  Opcje rekreacyjne
  Wycieczka do Lara to okazja do pobytu w dużym mieście, w pobliżu centrów handlowych, atrakcji historycznych i przyrodniczych. W pobliżu znajdują się wodospady Duden i starożytne pochówki.

  Plaża Lara jest piaszczysta i z jednej strony przylega do wodospadu Lower Duden. Jest to świetne miejsce dla rodzin, w tym tych z małymi dziećmi, a także dla młodych ludzi, którzy z pewnością znajdą dla siebie wiele wodnych atrakcji - od dyskotek w pianie po windsurfing i parasailing. Odbywają się tu również zawody w rzeźbieniu w piasku.

  Wycieczki do Lary są również preferowane przez miłośników szanowanego wypoczynku - ośrodek ma wysoki poziom usług i elitarną rozrywkę. Na przykład na wzgórzu Tyunektepe, na wysokości 800 m, znajduje się obrotowa restauracja - stamtąd otwiera się piękna panorama morza i gór.

  Zabytki
  Możesz także wykupić wycieczkę do Lary ze względu na autentyczne Stare Miasto w Antalyi, wycieczki do starożytnego Side i Efezu, do śnieżnobiałego Pamukkale, balony na gorące powietrze w Kapadocji. Dzieci z pewnością zainteresuje miejscowe akwarium, Sealanya Park, Discoveryland, park wodny The Land of Legends czy rejs pirackim jachtem Barbossa. Szczególnie aktywni turyści są zachęcani do zamiany wakacji na plaży na adrenalinę, którą można uzyskać podczas safari na górskich drogach, raftingu, paralotniarstwa z góry lub pływania łodzią podwodną Nemo.

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...