loading...
Leć to Abu Dabi

Wycieczki to Abu Dabi

 • Bez wizy

Wypoczynek w Abu Dhabi przyciąga swoim luksusem i egzotyką. Znajdują się tu przepiękne piaszczyste plaże, hotele, centra handlowe i rozrywkowe.

  Dojazd własny Abu Dabi

   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...

  Do zobaczenia in Abu Dabi

  • Język arabski

  Rekreacja

  Rodziny z dziećmi, nowożeńcy, osoby starsze czy młodzież  znajdą w Abu Dhabi coś dla siebie. Od spokojnego wypoczynku po zwiedzanie i aktywności sportowe. Dla dzieci na wyspie Yas otwarty jest park rozrywki Ferrari World i park wodny. W emiracie Al Ain znajduje się park Healy Fun City z bogatym programem animacyjnym i szeroką gamą atrakcji.

  Dla miłośników motoryzacji ogromną atrakcją będzie Królewski Tor Wyścigowy Formuły 1 oraz Muzeum Samochodów. A liczne centra handlowe i Afgański bazar umilą czas podczas popołudniowych zakupów. 

  Rozrywka

  Abu Dhabi znajduje się na terytorium najbogatszego emiratu, dlatego ceny usług są dość wygurowane. Powstały tu liczne tereny parkowe, orientalne pałace i hotele-pałace, zbudowano ogromne meczety, w tym słynny Biały Meczet. Na tle tradycyjnych budynków w stylu orientalnym wznosi się cud nowoczesnej architektury - okrągły drapacz chmur Aldar HQ.
  Jest też most Sheikh Zayed Bridge i Opus Office Tower, gigantyczny sześcian z podświetlaną wnęką w środku. Można tutaj podziwiać dzieła Picassa, Maneta i da Vinci. A bliskość pustyni pozwala spacerować po wydmach na wielbłądach lub zobaczyć oazę Liwa i wschód słońca na piasku.

  Wycieczki do Abu Dhabi to okazja do egzotycznych aktywności na świeżym powietrzu: polowania na kraby, loty balonem lub samolotem, górskie i piaskowe safari oraz rejsy morskie.

  Klimat

  Do Abu Dhabi najkorzystniejszy okres pod kątem pogody to listopad do kwietnia, kiedy panuje pora sucha ze średnią temperaturą powietrza +26°C i temperaturą wody +23°C.

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...