loading...
Leć to Dubai

Wycieczki to Dubai

 • Bez wizy

Jest to największe miasto i jeden z najpopularniejszych ośrodków turystycznych na świecie. Wycieczki do Dubaju to okazja, aby zobaczyć doskonale rozwiniętą infrastrukturę, luksusowe plaże z białym i złotym piaskiem, niezliczone centra handlowe, restauracje, życie nocne, wyjątkowy poziom usług, egzotyczne orientalne rynki i smak arabskiego Wschodu.

  Dojazd własny Dubai

   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...

  Do zobaczenia in Dubai

  • Język arabski

  Informacje ogólne

  Dubaj w niesamowity sposób łączy wieloletnie tradycje, innowacje i nowoczesne technologie.

  Wakacje w Dubaju to szansa na zobaczenie na własne oczy najwyższego drapacza chmur świata, wieży Burj Khalifa, jednej z największych „śpiewających fontann”, oszałamiająco kolorowego codziennego pokazu światła i muzyki odbywającego się przy wejściu do największego centrum handlowe Dubai Mall oraz spektakularnie gigantycznego akwarium z ponad 30 000 organizmów morskich.

  Aktywny wypoczynek

  Rejs statkiem po zapierającym dech w piersiach nocnym mieście, wyścigi wielbłądów, ekstremalne safari jeepami po rozległej pustyni – a to nie pełna lista dostępnych rozrywek dla miłośników aktywnego spędzania czasu. A tych, którym znudzi się palące słońce, zapraszamy na narty do ośrodka narciarskiego w samym centrum miasta.

  Klimat

  Dubaj to jedno z najgorętszych miast na świecie ze względu na subtropikalny, suchy klimat z rzadkimi opadami deszczu i temperaturą powietrza wahającą się od +30 do 40°C.

  Wycieczki

  Wycieczka do Dubaju będzie świetnym wyborem dla turystów w każdym wieku. Zbudowano tu imponujące rozmachem parki rozrywki, aquaparki, Legoland, jedyne na świecie Bollywood Parki, najfajniejsze kolejki górskie oraz atrakcje 3D i 4D.

  Dubaj może poszczycić się setkami hoteli o różnym poziomie. Od niedrogich noclegów po elitarne luksusowe, zaspokajające potrzeby nawet najbardziej wymagających turystów.

  Warto odwiedzić park kwiatowy, wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Na jego terytorium znajduje się 45 milionów różnych roślin. Ciekawostką będzie także oceanarium, w którym żyją fantastyczne stworzenia morskie oraz ogród botaniczny Green Planet, w którym na gości czeka prawdziwa dżungla.

   

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...