ładowanie...
Leć to Fujairah

Wycieczki to Fujairah

 • Bez wizy

Wysokie góry, malownicze doliny, doskonale wyposażone piaszczyste plaże – to wszystko łączy się w niesamowitym emiracie Fujairah, który położony jest nad brzegiem Oceanu Indyjskiego. To miejsce jest idealne dla turystów, którzy preferują spokojne wakacje, cenią przyrodę, prywatność i wycieczki.

  Dojazd własny Fujairah

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia in Fujairah

  • Język arabski

  Klimat

  Sezon kąpielowy w Fujairah trwa niemal przez cały rok. W przeciwieństwie do innych emiratów, rzadko można tu zaobserwować silne spadki temperatury. W samym środku lata powietrze nie nagrzewa się powyżej 40 ° C.

  Rozrywka

  Wypoczynek w Fujairah to wizyta w starożytnych fortecach, Forcie El-Kheil, wodospadach, Parku Narodowym Wadi Wuraiya, meczetach, z których jeden ma ponad 500 lat oraz gorącym źródle siarkowym Ain Al-Ghamur i górskich wąwozach. Turyści mogą także skorzystać z usług dwóch centrów nurkowych lub udać się na Piątkowy Targ, spacerować po ogrodach Ain Al-Madhab, odwiedzić międzynarodowy klub morski, a także zobaczyć tradycyjne walki byków.

  Wycieczka do Fujairah zainteresuje także miłośników energicznych sportów wodnych. Odbywają się tu zawody windsurfingowe. Można podziwiać widowiskowe wyścigi na jachtach, hulajnogach czy łodziach.

  Relaks

  Wycieczki do Fujairah wybierają także rodziny z małymi dziećmi. Przyciąga ich szeroki wybór hoteli All Inclusive, czysta, przejrzysta woda, wiecznie zielone palmy, fascynujące połączenie majestatycznych gór i wybrzeża oceanu. Jest to idealne miejsce na relaksujące wakacje z dala od zgiełku wielkich miast.

  Miejsca warte odwiedzenia

  Samo miasto w tradycyjnych motywach arabskich jest bogate w zabytki i kompozycje rzeźbiarskie. Znajduje się tu wiele fontann, muzeów starożytnych osad i kilka obszarów chronionych. Aktywnym podróżnikom oferujemy również ekstremalne safari jeepami.

  W mieście znajdują się centra handlowe, restauracje, w których można skosztować tradycyjnych dań lokalnych, kuchni libańskiej, europejskiej oraz dań z innych narodów świata.

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...