ładowanie...
Znajdź opcji to Uvero alto

Wycieczki to Uvero alto

 • Bez wizy
 • Bez certyfikatu

Uvero Alto to spokojna dominikańska miejscowość wypoczynkowa na wschodzie kraju, słynąca ze śnieżnobiałych plaż, bujnej tropikalnej roślinności, bogatych raf koralowych i lazurowego morza.

  Dojazd własny Uvero alto

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia in Uvero alto

  • Dominikańskie Peso
  • Hiszpański język

  Ogólne informacje

  Infrastruktura turystyczna zaczęła się tu rozwijać stosunkowo niedawno, więc hoteli i bungalowów jest niewiele. Ta miejscowość jest częścią regionu Punta Cana. Przyciąga niewiele osób, dlatego doceniają go pary, nowożeńcy, osoby starsze, turyści indywidualni, którzy pragną ciszy, spokoju i wspaniałych krajobrazów. Większość hoteli jest luksusowa, ale są też opcje dla osób podróżujących z ograniczonym budżetem.

  Kurort jest często wybierany na ceremonie ślubne, ponieważ biały piasek, turkusowa woda i palmy zbliżające się do brzegu tworzą niepowtarzalną romantyczną scenerię. Na tutejszych plażach wciąż można znaleźć miejsca odludne. Zaledwie kilkadziesiąt metrów od hoteli znajdują się dzikie zarośla.

  Uvero Alto na Dominikanie charakteryzuje się wietrzną pogodą, dlatego często występują tu wysokie fale. Utrudnia to pływanie małym dzieciom, dlatego na rodzinne wakacje lepiej wybrać kurort na zachodnim wybrzeżu.

  Atrakcje na miejscu w Uvero Alto

  Jest to dobre miejsce do badania fauny i flory morskiej. Uzbrojonym w sprzęt do nurkowania polecamy udać się na rafę koralową - jedną z największych w Republice Dominikańskiej. Pływając nawet z maską i rurką można zobaczyć kolorowe mięczaki, koralowce i kolorowe ryby pod wodą.

  Aktywnym turystom oferowane są rozmaite aktywności sportowe; golf, strzelanie z kuszy, tenis, jazda konna. Fale na morzu przyciągają surferów, miłośników nart wodnych, windsurfingu oraz żeglarstwa.

  Wieczorem można wybrać się na zakupy do Plaza Uvero Alto, gdzie sprzedawane są wyroby lokalnych rzemieślników, bursztyny i ceramika.

  Młodzi ludzie w Uvero Alto będą mieli co robić wieczorami. Ogromny klub nocny Coco-Bongo, mogący pomieścić 1,5 tysiąca tancerzy, do którego przychodzą nie tylko turyści, ale także "gwiazdy" światowej sceny - na przykład Madonna.

  Wycieczki

  Najczęściej ludzie udają się do Uvero Alto nie dla rozrywki, ale dla pięknej, dziewiczej przyrody. Zdecydowanie warto odwiedzić parki Manati, Twelve Lagoons, Marinarium. Aby poznać lokalne życie, oferowane są wycieczki do wioski artystów Altos de Chavon, gdzie można kupić autentyczne pamiątki, ubrania narodowe i biżuterię.

  Pod koniec zimy warto wybrać się na Półwysep Samana, aby posłuchać pieśni godowych humbaków.

  Warto również:

  • wybrać się na wycieczkę łodzią na niezamieszkałą wyspę Saona
  • zobaczyć Zatokę San Lorenzo ze skalistymi wysepkami oraz jaskiniami
  • zobaczyć jeziora w jaskini Guerrero Herrera
  • wybrać się do jaskini stalaktytowej Fung Fung
  • przeżyć pływanie z delfinami
  • przeżyć lot helikopterem nad Oceanem Atlantyckim
  • odwiedzić park małp
  • łowić ryby w oceanie
  • odbyć przejażdżkę buggy przez jaskinię

  Możesz przeznaczyć jeden dzień na podróż po całej Dominikanie. Odwiedź Santo Domingo, Puerto Plata, lagunę DuDu, 12 wodospadów i wiele więcej.

   

  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...