ładowanie...
Leć to Hulhumale

Wycieczki to Hulhumale

 • Bez wizy

Hulhumale to sztuczna wyspa w pobliżu stolicy Malediwów, Male. Jej goście mają doskonałą okazję do poznania życia i kultury lokalnej ludności, która nie jest dostępna na wyspach hotelowych.

  Dojazd własny Hulhumale

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia in Hulhumale

  • Język malediwski

  Wyspa Hulhumale znajduje się w pobliżu lotniska i jest z nim połączona groblą. Oczywiście takie sąsiedztwo nie oznacza komfortowego pobytu, więc turyści, którzy przylatują do Male na kilka dni, zatrzymują się tutaj i nie chcą tracić czasu na podróżowanie na modne wyspy wypoczynkowe. Jest to również świetne miejsce na niedrogie wakacje blisko cywilizacji.

  Hulhumale jest jedną z najmłodszych wysp w kraju. Został otwarty w 2004 roku, więc są tylko nowoczesne hotele, sklepy, kawiarnie.

  Hotele

  Hotele w Hulhumale znajdują się przeważnie 3* i 4*. Można znaleźć niedrogie obiekty ze śniadaniem lub bez wyżywienia. W niektórych hotelach pokoje mogą być bardzo małe, co należy wziąć pod uwagę przy wyborze miejsca na pobyt. Wiele z nich oferuje wypożyczalnie rowerów, sprzętu do snorkelingu i nurkowania. Tylko kilka hoteli ma baseny, spa i prywatne plaże.

  Plaże

  Na wyspie znajduje się jedna publiczna plaża, która jest odwiedzana zarówno przez turystów, jak i mieszkańców - Eastern Beach. Morze jest czyste, w kolorze turkusowym, z dużym obszarem płytkiej wody, która nagrzewa się do +30 stopni. Wybrzeże jest chronione przed falami przez rafę koralową.

  Na plaży nie można nosić stroju kąpielowego, ponieważ jest to miejsce publiczne, a bikini nie jest mile widziane w krajach muzułmańskich. Plażami dla turystów w Hulhumale można nazwać tylko te należące do hoteli.

  Atrakcje na miejscu

  Tutaj wszystkie rozrywki, w taki czy inny sposób, związane są z wodą. Można nurkować z rurką, pływać kajakiem, opalać się, a w ramach odmiany można wybrać się na wycieczkę łodzią do siedlisk delfinów, łowić ryby, nurkować lub surfować.
  Na wyspie  można nurować , podziwiając wraki statków i siedliska rekinów rafowych.W centrum nurkowym Dune Maldives można wziąć lekcje nurkowania i uzyskać certyfikat, wypożyczyć sprzęt.
  Oferowane są wycieczki do hoteli na wyspach, niezamieszkałych wysp, loty hydroplanem, ponieważ tylko z wysokości można uzyskać wyobrażenie o wyjątkowym blasku atoli Malediwów.
  Z Hulhumale na Malediwach można dojechać na luksusowe plaże wysp hotelowych i będzie to tańsze niż stałe mieszkanie w bungalowie na wodzie.
  Polecamy wycięczkę do Male, gdzie znajduje się Pałac Prezydencki i Park Sułtana,polecamy wizytę na targu rybnym. Często turystom oferowane są wycieczki gastronomiczne - najpierw wycieczka na targi żywności, a następnie pyszny lunch z zakupów w jednym z domów lokalnych mieszkańców. Dzięki temu można poznać życie i preferencje smakowe mieszkańców miasta.
  Z wyspy Hulhumale można popłynąć na wyspę Vilimale. Jest to zarówno wycieczka łodzią, jak i okazja do spaceru między kolorowymi domami lokalnych rybaków, siedzenia w kawiarni i oglądania zachodu słońca.

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...