loading...
Leć to Phuket Karon

Wycieczki to Phuket Karon

 • Bez wizy

Ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę i wysoki poziom usług. Hotele są różnorodne, a na wakacje mogą sobie pozwolić zarówno rodziny, jak i studenci czy osoby starsze. Plaża znajduje się na otwartym wybrzeżu, więc występują tu silne fale - w porze deszczowej lepiej powstrzymać się od wypoczynku z dziećmi.

  Dojazd własny Phuket Karon

   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...

  Do zobaczenia in Phuket Karon

  • Tajlandia
  • Język tajski

  Rozrywka

  Plaża Karon to trzy kilometry wybrzeża, pokrytego drobnym piaskiem. W południowej części znajduje się rafa koralowa, wybierana przez miłośników snorkelingu i nurkowania. Na plaży jest wszystko, co niezbędne do beztroskiego wypoczynku: bary, restauracje, sklepy, spa i dyskoteki. Aktywni goście mogą wziąć lekcje nurkowania. Karon to dobra baza wypadowa do zwiedzania pobliskich wysp, gdzie czaka wiele atrakcji, jak wyprawa do dżungli czy pływanie z żółwiami. 

  Tours to Karon are also an opportunity to visit the Phuket Aquarium, thanks to which you will be able to enjoy the diversity of the underwater world, even without diving.

  Wycieczki

  Aby poznać lokalne tradycje i kulturę, warto wybrać się do tajskiej wioski. Odbywają się tam tradycyjne walki na miecze, pokazy tańca i zawody boksu tajskiego.
  Lokalne wierzenia religijne przybliży wspinaczka na wzgórze do Wielkiego Buddy. Stamtąd, nawiasem mówiąc, otwiera się panorama wód Phuket. Koneserzy egzotycznych budowli mogą odwiedzić Wat Chalong, a ci, którzy chcą podziwiać wspaniałe zachody słońca, powinni udać się na przylądek Promthep. Na szczególną uwagę zasługuje fauna i flora Tajlandii, którą można docenić w Parku Narodowym Sirinat, ogrodzie orchidei, sanktuarium słoni i farmie krokodyli.

  Wakacje w Karon to również świetna okazja by odwiedzić farmę krokodyli i węży oraz zrelakcować się w parku rozrywki Fantasia Park.

  loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...
   loading...