ładowanie...
Leć to Dubai Palm Jumeirah

Wycieczki to Dubai Palm Jumeirah

 • Bez wizy

Palm Jumeirah to system wysp stworzony przez człowieka w formie symbolu Dubaju – palmy daktylowej. Wyspa ta jest największą sztucznie stworzoną na świecie, a także ma najbardziej niezwykły kształt. Wyspa położona w Zatoce Perskiej przyciąga nie tylko zamożnych turystów, ale także gwiazdy sportu, filmu i muzyki.

  Dojazd własny Dubai Palm Jumeirah

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia in Dubai Palm Jumeirah

  • Język arabski

  Hotele

  Jest tu mnóstwo hoteli, a większość z nich to 5-gwiazdkowych, w tym hotele najlepszych sieci hotelowych na świecie. Oferują wysoki poziom usług, usługi spa, wiele z nich ma własne baseny, plaże, aquaparki, restauracje oraz kluby. Na wyspie Palm Jumeirah są hotele niższej klasy, ale wszystkie mają nienaganną infrastrukturę. Są wyposażone we wszystkie udogodnienia i są przeznaczone dla wymagających turystów.

  Hotele skierowane są do aktywnych turystów, gdyż znajdują się tu korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, pola golfowe, centra nurkowe i wiele innych.

  Można tu także wynająć apartamenty i wille z basenami.

  Sztuczna wyspa Palm Jumeirah posiada własne piaszczyste plaże z łagodnym wejściem do wody. Każdy hotel ma własną plażę z leżakami, parasolami i wypożyczalniami. Stworzono tutaj idealne warunki na rodzinne wakacje. Plaże są chronione przed falami przez ogromne falochrony.

  Rozrywka

  Jest tu wszystko, aby dobrze wypocząć bez konieczności wyjeżdżania poza emirat.

  Aquaventure Water Park uznawany jest za najlepszy na Bliskim Wschodzie i oferuje dziesiątki atrakcji dla dzieci i dorosłych. W Delfinarium Dolphin Bay codziennie odbywają się pokazy z udziałem fok i delfinów, z którymi można następnie pływać. Wśród mieszkańców głębin morskich można spacerować szklanymi tunelami Akwarium Lost Chambers. A wszystko znajduje się na terenie jednego hotelu – „Atlantic”!

  Miłośnicy morza i wyśmienitej kuchni mogą odwiedzić luksusową restaurację Ossiano, która zamiast ścian posiada ogromne akwaria z najbardziej egzotycznymi mieszkańcami oceanu.

  Wycieczki lotnicze helikopterem cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ piękno i wyjątkowość Palm Jumeirah można docenić jedynie z góry. Można także skoczyć ze spadochronem, przelatując nad wyspą z instruktorem.

  Niedaleko wyspy warto zobaczyć:

  • Meczet Jumeirah z różowego piaskowca
  • Ruiny starożytnego pałacu w Bur Dubai
  • Park plażowy Jumeirah
  • Burj Khalifa, który jest najwyższym budynkiem na świecie
  • Sztuczny archipelag Mir

  Jeśli podróżuje się  z dziećmi, można pojeździć na nartach lub łyżwach w Ski Dubai, odwiedzić Legoland lub Motiongate, park rozrywki poświęcony Twoim ulubionym kreskówkom. A wieczorem warto zobaczyć pokaz muzycznej fontanny, „tańczącej” do najlepszych światowych przebojów.

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...