ładowanie...
Leć to Tecom

Wycieczki to Tecom

 • Bez wizy

Tecom to dzielnica Dubaju, w której mieszczą się siedziby międzynarodowych korporacji IT, mediów i informacji. Okolica aktywnie się rozwija. Powstają tu hotele, biurowce, drapacze chmur mieszkalnych, infrastruktura rozrywkowa, sportowa i transportowa.

  Dojazd własny Tecom

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia in Tecom

  • Język arabski

  Tekom został pierwotnie pomyślany jako dzielnica, której infrastruktura będzie służyć potrzebom dzielnicy Al Barsha. Jednak z biegiem czasu stało się jasne, że Tekom może stać się pełnoprawną, niezależną od nikogo dzielnicą biznesową, zwłaszcza że chętnych do inwestowania w nią jest mnóstwo.

  Koncepcja rozwoju dzielnicy

  Tecom to miejsce, w którym międzynarodowe firmy inwestują ogromne pieniądze, a najlepsi specjaliści przyjeżdżają tu, aby tu mieszkać i pracować. Często odbywają się tu wydarzenia biznesowe - fora, seminaria, wystawy oraz przyjeżdżają ludzie z różnych krajów. Są to liderzy, menedżerowie najwyższego szczebla, czyli kontyngent przyzwyczajony do pewnego poziomu dobrobytu, obsługi i komfortu.

  Tecom realizuje projekt Sky Central Hotel — utworzenie luksusowego kompleksu hotelowego w dobrej lokalizacji, z dogodną komunikacją, która pozwoli szybko dostać się na lotniska i inne rejony miasta.

  Dziś w Tekom powstają hotele, budynki mieszkalne, apartamenty biznesowe i biura. Wiele z nich jest własnością IBM, Siemens, Microsoft, CNN, Bloomberg, BBC. Część hoteli i apartamentów należy do klasy premium. Są to przestrzenie z autorskim designem, meble, siłownie, baseny na dachach, kluby, pralnie i tarasy słoneczne.

  Dlaczego warto tu przyjechać?

  Popularność tego obszaru wynika w dużej mierze z dobrej dostępności komunikacyjnej, której nie ma w sąsiednich obszarach. Centralne autostrady miasta, linie kolejowe, czerwona linia metra przechodzą przez Tekom. Transport publiczny jest dobrze ugruntowany.

  W tej okolicy można nie tylko mieszkać, ale także korzystać ze wszystkich dobrodziejstw cywilizacji i odpoczywać. Znajduje się tu mnóstwo kawiarni, restauracji, supermarketów, centrów fitness, salonów kosmetycznych, spa oraz aptek. Jedyne czego tu brakuje to morza. Dotarcie do niego jest niewygodne, więc jeśli celem podróży jest relaks na morzu, lepiej wybrać inny rejon do zamieszkania. Niektóre hotele rozwiązują ten problem, organizując dla swoich gości bezpłatny transfer na plażę.

  Miłośnicy nocnego życia również nie będą musieli podróżować poza okolicę. Grupa Pierwsza zbudowała tu nie tylko luksusowe hotele i restauracje, ale także kluby nocne.

  Gdzie warto się wybrać?

  Jeżeli podczas pobytu w Tecom pragnie się więcej emocji i wrażeń, to metropolia ma czym zaskoczyć. Warto zobaczyć:

  • najwyższy wieżowiec świata – Burj Khalifa
  • największe na świecie akwarium w Dubai Mall
  • gigantyczny meczet Jumeirah
  • sztuczny archipelag „Mir”
  • wyspę Palm Jumeirah

  Można pojeździć na snowboardzie w kompleksie narciarskim Ski Dubai lub zanurzyć się w arabskim smaku na targach złota i przypraw. Miłośnicy zakupów mają gdzie spacerować w Mall of the Emirates, Ibn Battuta Mall i Dubai Mall z setkami butików, sklepów, restauracji, kin, rozrywek i placów zabaw.

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...