ładowanie...
Leć to Boca chica

Wycieczki to Boca chica

 • Bez wizy

Boca Chica to jedno z najwspanialszych miejsc w Dominikanie. Urokliwa laguna otoczona rafą koralową, malownicza przyroda, kilkukilometrowa plaża z drobnym białym piaskiem i dostępność niedrogiego zakwaterowania, przyciągają coraz więcej turystów. To miejsce, które niezmiennie zachwyca swoim pięknem i zapewnia niezapomniane wrażenia.

  Dojazd własny Boca chica

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia in Boca chica

  • Dominikańskie Peso
  • Język Hiszpański

  Informacje ogólne

  Wycieczki do Boca Chica stanowią doskonały wybór dla rodzin z dziećmi, oferując łagodnie opadające wybrzeże oraz przyciągając turystów preferujących windsurfing, nurkowanie i narciarstwo wodne. Krystalicznie czysta woda i barwne rafy koralowe z bogatym życiem morskim zapewniają niezapomniane przyjemności i obfitość pozytywnych emocji.

  Jednym z niekwestionowanych atutów relaksu w Boca Chica jest bliskość kolorowego miasta Santo Domingo, które zachowało swój kolonialny urok, a równocześnie emanuje nowoczesnym duchem.

  Rozrywka

  Wypoczynek w Boca Chica oferuje szeroki wybór rozrywek dla całej rodziny, zapewniając spokojne morze i liczne trasy wycieczkowe zarówno do stolicy, jak i na pobliskie wyspy z niezwykłą przyrodą, autentycznymi dżunglami i lasami namorzynowymi. Dla młodych ludzi miejsce to jest idealne ze względu na obecność klubów nocnych, barów i restauracji nad brzegiem morza. Dodatkowo, corocznie odbywa się tu renomowany turniej wędkarski o światowym znaczeniu.

  Kuchnia

  Boca Chica słynie z dań rybnych, grillowanych owoców morza i soczystych tropikalnych owoców. Koneserzy z całego świata doceniają ten kurort za różnorodność smaków i przystępne ceny. Dzięki bogatej ofercie hoteli różnych kategorii z wyżywieniem w systemie All Inclusive, ceny wycieczek do Boca Chica są bardzo przystępne.

  Co warto zobaczyć?

  WRAK STATKU CATUAN

  Statek Catuan zatonął 12 grudnia 2006 roku. Obecnie znajduje się na głębokości ok. 18 metrów pod wodą. 33-metrowy holownik stał się pięknym siedliskiem koralowców i dużych ławic małych ryb tropikalnych. Jest to doskonałe miejsce do zaawansowanego nurkowania,.

  RAFA KORALOWA W BOCA CHICA

  Zatoka Boca Chica chroniona jest przez rafę koralową i znajduje się ok. 30 km na wschód od Santo Domingo. Odznacza się krystalicznie czystymi, turkusowymi wodami oraz białym piaskiem na dnie. Morze w całej zatoce ma przeważnie głębokość do pasa. Jest to idealne miejsce do płytkiego nurkowania. Można tu zobaczyć m.in. twarde i miękkie korale, ośmiornice, ryby rafowe, rozgwiazdy, koniki morskie. Najpopularniejsze miejsca do nurkwania to Coral Garden i El Letrero

  PODWODNY PARK NARODOWY LA CALETA

   To popularne miejsce do nurkowania, położone blisko Santo Domingo słynie z wielu wraków statków oraz obfitości życia morskiego. Głębokość waha się od 6 do 180 metrów. Park oferuje trzy trasy, podwodne jaskinie oraz znane wraki statków takich jak Hickory, El Limon i Capitan Alsina.

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...