ładowanie...
Leć to Cap cana

Wycieczki to Cap cana

 • Bez wizy

Cap Cana to miejscowość wypoczynkowa, której rozwój związany jest z pomysłem Donalda Trumpa na przekształcenie tego obszaru w luksusową lokalizację z najwyższym poziomem usług. Powstały tu wille, domki piętrowe, centra SPA, marina jachtowa, pola golfowe i wiele innych. Koneserzy wysokich standardów przyjeżdżają tu na wypoczynek z całego świata. Miejscowość jest również wybierana przez nowożeńców na ceremonie ślubne, które odbywają się na najwyższym poziomie i na tle przepięknych krajobrazów.

  Dojazd własny Cap cana

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia in Cap cana

  • Dominikańskie Peso
  • Język Hiszpański

  Co robić w Cap Cana?

  W Cap Cana każdy hotel ma własną plażę i infrastrukturę rozrywkową – restauracje z menu szefów kuchni nagrodzonych gwiazdkami Michelin, elitarne SPA, centra fitness, markowe butiki i inne.

  Można tu odpocząć w najlepszych warunkach – na najczystszych plażach, w salonach piękności, na wycieczkach statkiem lub oglądając egzotyczne pokazy w restauracji. W każdej chwili można wybrać się do Punta Cana na dyskoteki, do klubów i na zakupy.

  Z zabytków Cap Cana warto odwiedzić Manati Park, gdzie uprawiane są unikalne rośliny tropikalne i odbywają się spektakularne występy z delfinami, końmi i ptakami.

  Dla miłośników wód dostępne jest żeglarstwo. Można wynająć jacht i wybrać się na mini rejs wokół wysp lub zamówić romantyczną kolację na morzu ze wspaniałym widokiem zachodu słońca.

  Tutejszy akwen wodny wyróżnia się spokojnym morzem idealnym do pływania i nurkowania. Doświadczeni instruktorzy nurkowania uczą początkujących i zabierają ich do najciekawszych podwodnych miejsc z rafami koralowymi i zatopionymi statkami. Odległa część wybrzeża Cap Cana nadaje się do surfingu.

  W ramach wycieczki wodnej można udać się do siedlisk ogromnych humbaków. Miłośnicy wędkarstwa mogą złowić barakudę lub żaglice.

  Gdzie się warto wybrać?

  Turystom oferowane są wszelkiego rodzaje wycieczki trwające od kilku godzin do kilku dni podczas których można zobaczyć wszystkie najważniejsze zabytki kraju.

  Miłośnicy przyrody powinni odwiedzić największą jaskinię stalaktytową na Dominikanie – Fun Fun. Wycieczka obejmuje jazdę konną przez dżunglę, wspinaczkę skałkową i kontemplację niesamowitego kształtu stalaktytów w głębi jaskini.

  Dla miłośników autentyczności idealnym miejscem do zobaczenia będzie średniowieczna wioska Altos de Chavon. Znajduje się tu kościół św. Stanisława, muzeum archeologiczne, a także wiele warsztatów, w których lokalni mieszkańcy własnoręcznie wytwarzają przedmioty gospodarstwa domowego, ubrania, pamiątki i produkty. Lokalne tawerny oferują dania kuchni narodowej.

  Warto docenić możliwości malowniczego półwyspu Samana, gdzie można pospacerować po gajach kokosowych, zobaczyć najczystsze rzeki, wodospady, opuszczone plaże i zajrzeć do jaskiń. U wybrzeży żyją delfiny i manaty. Od połowy zimy do marca rozpoczynają się gody humbaków. Na najlepszy snorkeling i nurkowanie warto wybrać się w okolice Cayo Levantado.

  Również warto zobaczyć ogromne słone jezioro Lago Enriquillo, które zamieszkują krokodyle oraz jaskinie Three Eyes z niebieskimi siarczkowymi jeziorami na dnie.

   

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...