ładowanie...
Znajdź opcji to Punta cana

Wycieczki to Punta cana

 • Bez wizy

Punta Cana to dominikańska miejscowość wypoczynkowa, w której relaksujące wakacje na luksusowych piaszczystych plażach można połączyć z grą w golfa, odwiedzaniem lokalnych restauracji, żeglowaniem lub zwiedzaniem parków narodowych.

  Dojazd własny Punta cana

   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...

  Do zobaczenia in Punta cana

  • Dominikańskie Peso
  • Język Hiszpański

  Informacje ogólne

  Wykupienie wycieczki do Punta Cana będzie świetnym rozwiązaniem na zimowe wakacje. W zimnym okresie panuje tu słoneczna pogoda bez deszczy, huraganów i fal. Plaże wybrzeża pokryte są drobnym białym piaskiem, wejście do wody jest łagodne, co stwarza doskonałe warunki dla rodzin z dziećmi. W ramach rozrywki młodym turystom można zaproponować wizytę w parku przyrody Manati z delfinarium, tropikalnym ogrodem, wioską plemienia Taino, a także w parku morskim Marinarium, gdzie można nurkować z rurką, pływać łodzią z przezroczystym dnem w pobliżu rafy koralowej i głaskać płaszczki.

  Dla nowożeńców

  Wypoczynek w Punta Cana z pewnością spodoba się nowożeńcom. Są tu wspaniałe miejsca na ceremonie ślubne, egzotyczne sesje zdjęciowe i romantyczne odosobnienie.

  Plaże

  Plaże Punta Cana oblewane są przez fale Morza Karaibskiego i Ocean Atlantycki. To najlepsza atrakcja w tej części wyspy. Warto zrelaksować się na plażach:

  • Playa Bavaro – idealna do opalania się pod wysokimi palmami kokosowymi jak i również do nurkowania, żeglowania, rejsów motorówką i katamaranem
  • Playa Blanca – wyróżnia ją niesamowicie biały piasek, jest otwarta zarówno dla turystów jak i mieszkańców
  • Playa Juanillo – usypana z jaskrawego białego piasku, palmy kokosowe dodają temu miejscu uroku
  • Playa Arena Gorda – polecana dla rodzin z dziećmi ze względu na szerokość i spokojne wody
  • Playa Uvero Alto – uznawana za najspokojniejszą plażę, dla osób szukających ciszy i relaksu

  Rozrywka

  Wycieczki do Punta Cana dają możliwość połączenia relaksujących wakacji z ekscytującymi wyprawami. Mogą to być wycieczki łodzią do lagun i wysp, zwiedzanie wodospadów i nurkowanie w pobliżu raf koralowych. Miłośnicy przyrody docenią Indigenus Ice Eco-Park z lasem tropikalnym, lagunami i z żółwiami morskimi. Do najpopularniejszych atrakcji należą również loty balonem o świcie, wizyta na kowbojskim ranczu, loty helikopterem i safari buggy.

  Popularne kurorty

  Wszystkie ośrodki
  ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...
   ładowanie...